13x20cm
0.1 kg
Rok wydania: 1965
TIN: T03887158
Rok wydania: 1965
TIN: T03887158
Rok wydania: 1965
TIN: T04064759
uszkodzeniami
Obwoluta/Oprawa: naderwana, naderwana na krawędziach, odklejająca się od bloku
Kartki: naderwane, pofalowane
Inne: zamoczenia
Rok wydania: 1965
TIN: T04064759
uszkodzeniami
Kartki: naderwane, pofalowane
Inne: zamoczenia