13x20cm
0.17 kg
9788323747567
cena:
19,00 zł
16,83 zł
Najniższa cena z 30 dni:
15,53 zł
Rok wydania: 2012
TIN: T04169088
uszkodzeniami
Obwoluta/Oprawa: naderwana, naderwana na krawędziach
Inne informacje: obwoluta/oprawa z naklejkami
19,00 zł
16,83 zł
Najniższa cena z 30 dni:
15,53 zł
15,53 zł
Rok wydania: 2012
TIN: T04169088
uszkodzeniami