18.5x25.5cm
Rok wydania: 1994
TIN: T02638933
Rok wydania: 1994
TIN: T02638933
Rok wydania: 1994
TIN: T03297540
uszkodzeniami
Obwoluta/Oprawa: naderwana, naderwana na krawędziach
Kartki: naderwane
Rok wydania: 1994
TIN: T03297540
uszkodzeniami
Kartki: naderwane