Asteriks Przygody Gala Asteriksa

brak ocen

brak ocen
Wydawnictwo: Egmont Stan: UżywanaRodzaj okładki: Miękka Wymiar: 14.5x20.5cm Ilość stron: 56 Waga: 0.25 kg EAN: 9788371235856
cena: od: 11,10 zł do: 11,66 zł
widok:
sortuj:
-8%

Uwagi:

Obwoluta/Oprawa: zabrudzona, porysowana, wyblakła, ze śladami zgięć, naderwana na krawędziach, pożółkła

Brzegi stron: zakurzone, zabrudzone

Grzbiet: zabrudzony

Kartki: pożółkłe, poplamione

Rogi: uszkodzone

TIN: T03446076

Rok wydania: 1997

12,00 zł 11,10 zł
-17%

Uwagi:

Obwoluta/Oprawa: zabrudzona, porysowana, ze śladami zgięć, wytarta

Rogi: zagięte

TIN: T03325422

Rok wydania: 1997

14,00 zł 11,66 zł

Sklep tezeusz.pl wykorzystuje pliki cookies. Umożliwiają one sprawne działanie strony, narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych.

Szczegóły na ten temat znajdziesz w Polityce PrywatnościPolityce cookies. Ustawienia cookies możesz zmienić w preferencjach swojej przeglądarki internetowej.