25x35cm
9788323701316
Rok wydania: 1999
TIN: T01450054
Rok wydania: 1999
TIN: T01450054
Rok wydania: 1999
TIN: T02368001
uszkodzeniami
Obwoluta/Oprawa: naderwana, odklejająca się od bloku
Kartki: naderwane, pofalowane
Blok: pęknięty, pęknięty w kilku miejscach
Rok wydania: 1999
TIN: T02368001
uszkodzeniami
Kartki: naderwane, pofalowane