Asteriks Laury Cezara

brak ocen

Asteriks Laury Cezara

brak ocen
Wydawnictwo: Egmont Stan: UżywanaRodzaj okładki: Miękka Wymiar: 17x24cm Ilość stron: 48 Waga: 0.17 kg
widok:
sortuj:

Uwagi:

Obwoluta/Oprawa: zabrudzona, ze śladami zgięć, wytarta, pożółkła

Brzegi stron: zakurzone, zabrudzone

TIN: T02844904

Rok wydania: 1994

Uwagi:

Obwoluta/Oprawa: zabrudzona, porysowana, wytarta, ze śladami zgięć, naderwana na krawędziach, wyblakła, pożółkła, naderwana

Rogi: uszkodzone, zagięte

Kartki: pożółkłe, poplamione

Grzbiet: zabrudzony, naderwany

Inne: adnotacje i pieczątki biblioteczne

TIN: T02687436

Rok wydania: 1994

Sklep tezeusz.pl wykorzystuje pliki cookies. Umożliwiają one sprawne działanie strony, narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych.

Szczegóły na ten temat znajdziesz w Polityce PrywatnościPolityce cookies. Ustawienia cookies możesz zmienić w preferencjach swojej przeglądarki internetowej.