Dargaud Editeur »
13x21cm
Rok wydania: 1993
TIN: T01698414
uszkodzeniami
Kartki: naderwane
Rok wydania: 1993
TIN: T01698414
uszkodzeniami
Kartki: naderwane
Rok wydania: 1993
TIN: T02140847
uszkodzeniami
Obwoluta/Oprawa: naderwana, zamoczona
Rok wydania: 1993
TIN: T02140847
uszkodzeniami