Twarda
17x24cm
0.3 kg
9788371237218
Rok wydania: 1998
Rodzaj okładki: Twarda
TIN: T01450061
Rok wydania: 1998
Rodzaj okładki: Twarda
TIN: T01450061
Rok wydania: 1998
Rodzaj okładki: Twarda
TIN: T02385962
uszkodzeniami
Obwoluta/Oprawa: naderwana, naderwana na krawędziach
Kartki: naderwane, luźno
Rok wydania: 1998
Rodzaj okładki: Twarda
TIN: T02385962
uszkodzeniami
Kartki: naderwane, luźno