Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Gry planszowe i karciane

Valeria Karciane Królestwa GFP

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Valeria: Karciane królestwa to gra, w której wcielasz się w diuka, który chcąc przejąć tron po starym królu pozbawionym dziedzica, robi wszystko, by zjednać do siebie mieszkańców Valerii, a co ważniejsze, by ochronić ich i całe królestwo przed strasznymi potworami.

W grze Valeria: Karciane królestwo gracze rozbudowując swoją talię tworzą własne królestwo, walczą z potworami i kupują karty dzięki zdobytym wcześniej surowcom (punktom walki, magii i złota), a za pomocą kostek aktywują dodane karty, które zapewniają punkty zwycięstwa. Gra rozpoczyna się od zbudowania krainy składającej się z czterech rzędów po pięć stosów kart 2 rzędy bohaterów, rząd potworów i rząd lokacji. W talii gracza na początku znajduje się tylko jeden Rycerz, Chłop, 2 żetony złota i 1 żeton magii, ale szybko talia ta zostaje powiększona o kolejnych bohaterów.

Valeria: Karciane królestwo to szybka gra przeznaczona dla 2-4 osób, której niewątpliwą zaletą jest przepiękna oprawa graficzna. Autorem ilustracji jest Mihajlo Dimitrievsky, znany przede wszystkim z grafik do gry Najeźdźcy z północy.
Zawartość gry:
215 kart
32 podziałki
2 sześciościenne kości
189 znaczników

Wydawnictwo: Games Factory Publishing Stan: Nowa Wymiar: 14x12cm Waga: 0.5 kg EAN: 5906395371389

Produkt niedostępny
Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Opinie