Wysyłka

ODBIORY OSOBISTE SĄ MOŻLIWE TYLKO W NASZEJ GŁÓWNEJ SIEDZIBIE W LUBNIU.


CENNIK:
PRZESYŁKI KURIERSKIE


Kurier 24 godziny: 13 zł

Kurier 24 godziny: 10 zł

Przesyłka kurierska pobraniowa 24 godziny: 17 zł


Czas doręczenia 1-2 dni robocze od dnia zaksięgowania wpłaty.


PRZESYŁKI LISTOWEList priorytetowy (nierejestrowany) do 350g: 3,50 zł

List priorytetowy (nierejestrowany) do 1 kg: 4,70 zł

List priorytetowy (nierejestrowany) do 2 kg: 8,00 zł


List polecony priorytetowy do 350g: 5,80 zł

List polecony priorytetowy do 1 kg: 5,90 zł

List polecony priorytetowy do 2 kg: 9,50 zł


Czas doręczenie listów: 2-3 dni robocze od dnia zaksięgowania wpłaty.
    UWAGA:

   1. LIST PRIORYTETOWY NIEREJESTROWANY TO PRZESYŁKA
    NIEMONITOROWANA I JEST WYSYŁANA NA ODPOWIEDZIALNOŚĆ
   KUPUJĄCEGO !!!

   2. Przesyłki priorytetowe nierejestrowane nie posiadają potwierdzenia nadania i
    odbioru !!!

3. Czas doręczenie listów: 2-3 dni robocze od dnia zaksięgowania wpłaty.

4. Podany czas dostawy należy liczyć od dnia nadania przesyłki, a nie zaksięgowania wpłaty na naszym koncie.

5. Podane terminy doręczenia listów, są terminami deklarowanymi przez Pocztę Polską i mogą ulec wydłużeniu do 10 dni roboczych z przyczyn od nas niezależnych


Dane do przelewu:


Numer konta : 62 2490 0005 0000 4500 6254 0788


Antykwariat i Księgarnia Tezeusza

32-433 Lubień 1119
Można również skorzystać z systemu PayPal, wpisując e-mail odbiorcy: antykwariat@tezeusz.pl

Przesyłki są wysyłane za pośrednictwem Poczty Polskiej i InPost, a Zamówiona książka dociera do Państwa w terminie od 24 do 72 godzin (w zależności od wybranej formy wysyłki) od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie. W przypadku książki nowej termin ten może się wydłużyć o 1 dzień roboczy. W celu przyspieszenia całej procedury, prosimy o przesyłanie potwierdzeń na maila sklep@tezeusz.pl


Wystawiamy faktury VATWYSYŁKA GRATIS

Aby zachęcić Państwa do zakupów w naszym sklepie, gwarantujemy darmową wysyłkę klientom, którzy zakupią u nas książki (jedną pozycję lub więcej) kosztujące łącznie co najmniej 200 zł. Darmowa wysyłka nie dotyczy przesyłek pobraniowych i przesyłek zagranicznych.Zawsze zależy nam na tym, by przesyłki dotarły do Państwa na czas, dlatego serdecznie zachęcamy do skorzystania z opcji wysyłki kurierskiej. Wybór tego serwisu gwarantuje najkrótszy czas doręczenia.

Kurier 24 godziny - przesyłka będzie u Państwa w ciągu 24 godzin.

Kurier 48 godzin - przesyłka będzie u Państwa w ciągu 48 godzin.

Zapewniamy jednocześnie, że ze strony naszego antykwariatu dokładamy wszelkich starań, by przesyłki wychodziły z magazynu w dniu otrzymania płatności - jeżeli chcą Państwo sprawdzić jakość naszych usług w tym zakresie, zachęcamy do zapoznania się z komentarzami w zakładce Tezeusz na Allegro!


CO ZROBIĆ, ABY OTRZYMAĆ ZAKUPIONĄ KSIĄŻKĘ JUŻ NASTĘPNEGO DNIA?


Państwa zamówienie starannie pakujemy i wysyłamy najpóźniej dzień po zaksięgowaniu wpłaty, lwia część przesyłek zostaje jednak wysłana już w dniu zaksięgowania pieniędzy na naszym koncie. Czas potrzebny do zaksięgowania pieniędzy przez bank to zwykle jeden dzień.

Aby przesyłka dotarła do Państwa w dzień kolejny po zakupie, należy dokonać wpłaty do godziny 12. Jeżeli wpłata jest dokonana przy pomocy PayU do godziny 12 i opłacona jest opcja Kurier 24 godziny, to przesyłka wychodzi z Antykwariatu tego samego dnia około godziny 15 i znajduje się u Państwa dnia następnego, jeśli jest to kolejny dzień roboczy.


Jeżeli wpłacają Państwo pieniądze zwykłym przelewem i zależy Państwu na bardzo szybkim dostarczeniu książki, prosimy o wysłanie do nas w takim wypadku potwierdzenia wpłaty wygenerowanego przez bank (w pliku PDF lub innym) drogą elektroniczną lub skanu druczku pocztowego w tym samym formacie pliku. Jeżeli wyślą Państwo potwierdzenie wpłaty i dodatkowo wybiorą Państwo opcję przesyłki Kurier 24 godziny przesyłka zostanie prawdopodobnie dostarczona do Państwa dnia następnego.KURIER W SOBOTĘ


Wszystkim klientom, którym zależy na szybkim doręczeniu książki, oferujemy możliwość dostarczenia wysyłki kurierem również w sobotę. Aby zamówiona książka doręczona została do Państwa w sobotę, należy zamówić u nas tą opcję (dodatkowa opłata).PRZESYŁKA ZAGRANICZNA


W naszym sklepie dostępne są opcje wysyłki do kilku najbardziej popularnych krajów: Australia, Austria, Francja, Holandia, Niemcy, Wielka Brytania, USA, Rosja, Litwa, Ukraina.

W przypadku chęci zamówienia książek do innego kraju, prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta w celu ustalenia kosztów wysyłki. Książki możemy wysłać do dowolnego kraju na świecie.


W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt.


+48 604 33 18 47 oraz 18 33 13 613 oraz 18 26 70 087


Kontakt przez GG: 50381042

GG: 50381042
Biuro Obsługi Klienta - oferta i zamówienia. Zadzwoń!
tel. 18 26 70 087
tel. 604 33 18 47
tel. 18 33 13 613

Kategorie książek

Biuro Obsługi Klienta
+48 604 33 18 47 lub (18) 33 13 613
Antykwariat internetowy

Nasz cel


Naszym celem jest gromadzenie oraz dystrybucja wartościowej literatury. Nasz antykwariat oferuje wyłącznie książki o dużej wartości merytorycznej oraz estetycznej. Dokładnie selekcjonujemy trafiające do naszej oferty pozycje – nabywamy jedynie najlepsze księgozbiory profesorskie i inteligenckie w całym kraju.


Nasze książki


Książki naukowe, popularno-naukowe i profesjonalne to nasza specjalność. Swoją działalnością staramy się objąć wszystkie dziedziny naukowe. Posiadamy też bogaty i stale uzupełniany zbiór antyków, czyli książek sprzed roku 1950. W naszym antykwariacie gromadzimy także wyjątkowe pozycje dla kolekcjonerów.


Nasza kadra


Nasza profesjonalna kadra to w większości humaniści - absolwenci filozofii, socjologii, filologii polskiej, religioznawstwa, bibliotekoznawstwa,komunikacji społecznej, historii czy pedagogiki. Jesteśmy zatem możliwie najlepiej przygotowani do tego, by należycie wypełniać swoją misję! Przekonaj się o jakości naszych usług!
Tezeusz - Chrześcijanie w świecie
Tezeusz - Chrześcijanie w świecie
Zapraszamy do niezależnego katolickiego portalu opinii. Porozmawiaj o życiu i wierze!