Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Psychologia ogólna

  • -5%

Ona, On i mózg

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Dlaczego kobiety wybaczają, a nie zapominają? Dlaczego mężczyzna małomówny jest najbardziej płodny? Dlaczego niewyspane kobiety zakochują się rzadziej? Książka "Ona, On i Mózg" opowiada na te i wiele innych pytań dotyczących różnic w myśleniu kobiet i mężczyzn. Autorzy - duet damsko-męski - z dużym obiektywizmem podchodzą zarówno do mocnych jak i słabych stron obu płci. Zrozumiale i obrazowo tłumaczą, jak funkcjonują te dwa, tak skrajnie różne światy. Żaden nie jest lepszy. Oba tak samo ważne. Przynajmniej w tej książce.
- Ewelina Lis (Newsweek)

Mózg w samokiwitym sosie
Starożytni często umniejszali rolę mózgu, interesując się nim głównie z powodów kulinarnych .(...) Dziś wiemy już, do czego służy. (...) siedzibą naszych myśli, wyborów i emocji jest mózg, a nie przykładowo krew albo serce. Nie powielajmy więc błędu starożytnych. Choć móżdżek wciąż smakuje wyśmienicie, przykładowo wieprzowy zapiekany w kokilkach z pomidorami i czosnkiem, warto zainteresować się nim również z innych powodów.
- Wiktor Ferfecki (Rzeczpospolita)

Rok wydania: 2015 Wydawnictwo: Medical Education Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 21x26cm Ilość stron: 136 Waga: 0.5 kg EAN: 9788365191151

61,75 zł 65,00 zł
+ -

Opinie