Powrót

Pozostałe

Lego TECHNIC 42081 Volvo ładowarka kołowa ZEUX 2w1

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Poznaj przyszłość maszyn budowlanych z zestawem LEGO(R) Technic 42081 Volvo ładowarka kołowa ZEUX. Ten futurystyczny model koncepcyjny stworzony we współpracy z Volvo ma szereg realistycznych szczegółów, takich jak zbudowany z klocków dron do tworzenia map. Zaawansowana konstrukcja pojazdu obejmuje duże, wytrzymałe opony z futurystycznymi felgami. Ręczne funkcje to między innymi układ kierowniczy na cztery koła, równoczesna lub niezależna obsługa wysięgnika i łyżki oraz regulowana przeciwwaga. Do tego zestawu 2 w 1 LEGO Technic w klasycznej kolorystyce Volvo dodano komplet naklejek przedstawiających dodatkowe szczegóły. Model można również przebudować w Volvo futurystyczną wywrotkę PEGAX.
- Futurystyczny model koncepcyjny z realistycznymi detalami, takimi jak dron do tworzenia map, działający wysięgnik i łyżka, regulowana przeciwwaga, układ kierowniczy na cztery koła oraz wytrzymałe opony z misternymi felgami.
- Odkryj futurystyczny zestaw LEGO(R) Technic Volvo ładowarka kołowa ZEUX!
- Dostosuj przeciwwagę do ciężaru ładunku.
- Poruszaj ogromnym wysięgnikiem i łyżką równocześnie lub osobno.
- Model ma klasyczną kolorystykę Volvo i naklejki przedstawiające dodatkowe detale.
- Ten zestaw LEGO(R) Technic zapewnia fascynującą zabawę i satysfakcję z budowania.
- Model 2 w 1: można przebudować w Volvo futurystyczną wywrotkę PEGAX.
- Volvo ładowarka kołowa ZEUX ma ok. 18 cm wysokości, 59 cm długości i 21 cm szerokości z wysuniętą przeciwwagą, a ok. 51 cm długości z wsuniętą przeciwwagą.
- Volvo futurystyczna wywrotka PEGAX ma ok. 18 cm wysokości, 40 cm długości i 22 cm szerokości z wysuniętą przeciwwagą, a ok. 27 cm długości z wsuniętą przeciwwagą.

Wydawnictwo: Lego Stan: Nowa Wymiar: 0x0cm Waga: 0.5 kg EAN: 5702016116953

Produkt niedostępny
Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Opinie