Powrót

Pozostałe

Lego CREATOR 31097 Sklep zoologiczny i kawiarenka

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

- Zestaw LEGO(R) Creator 3 w 1 umożliwia zbudowanie trzech różnych modeli. Sklep zoologiczny i kawiarenkę można przebudować na wielopiętrowy bank lub ulicę handlową z tramwajem.
- W zestawie są trzy minifigurki gotowe do zabawy w śródmieściu.
- Sklep zoologiczny i kawiarenka mają kolorową fasadę z misternymi detalami, dekoracyjny szyld kawiarni i duże okna. Przed budynkiem jest ogródek z kwiatami, bankomat, chodnik, latarnie uliczne oraz hydrant.
- Na parterze jednopiętrowego budynku znajdziesz kawiarenkę ze szczegółowym wnętrzem oraz siedzeniami wewnątrz i na zewnątrz, na piętrze kuchnię z kuchenką i balkonem, a na dachu taras z kwiatami.
- W dwupiętrowym budynku znajdują się: na parterze sklep zoologiczny ze szczegółowym wnętrzem, akwarium oraz zbudowanymi z klocków figurkami pieska, tukana i myszy, na pierwszym piętrze mieszkanie z telewizorem i kanapą, na drugim piętrze sypialnia z łóżkiem i stolikiem nocnym, na którym stoi telefon, a na dachu taras z panelem słonecznym.
- W zestawie jest również złożony z klocków wózek z hot dogami, dużym szyldem w kształcie hot doga, butelką musztardy i hot dogiem.
- Modułowe sekcje można łatwo przestawiać, a nawet zamieniać miejscami całe piętra, by zmienić wygląd tego modułowego budynku LEGO(R) Creator.
- Sklep zoologiczny i kawiarenka mają ok. 25 cm wysokości, 20 cm szerokości i 22 cm głębokości.
- Bank ma ok. 28 cm wysokości, 12 cm szerokości i 12 cm głębokości.
- Ulica handlowa ma ok. 12 cm wysokości, 29 cm szerokości i 12 cm głębokości.
- Tramwaj ma ok. 11 cm wysokości, 11 cm długości i 3 cm szerokości.

Wydawnictwo: Lego Stan: Nowa Wymiar: 0x0cm Waga: 0.5 kg EAN: 5702016367911

Produkt niedostępny
Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Opinie