Powrót

Pozostałe

Lego CREATOR 31087 Lekki pojazd terenowy 3w1

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Przemierzaj trudny teren pojazdem z zestawu LEGO(R) Creator 31087 Lekki pojazd terenowy. Ten barwny model ma sportowy wygląd, duże koła, lampy punktowe z przodu, widoczny silnik z wlotem powietrza, duży spojler i rurę wydechową z tyłu oraz szczegółową kabinę z czerwonym fotelem kierowcy, kierownicą i otwieraną klatką bezpieczeństwa. Zestaw LEGO Creator 3 w 1 umożliwia zbudowanie trzech różnych modeli do zabawy. Zbuduj lekki pojazd terenowy, a potem przebuduj go na zabawkowy samolot lub wytrzymałego quada do brawurowych wyścigów.
- Zestaw LEGO(R) Creator 3 w 1 umożliwia zbudowanie trzech różnych modeli. Zbuduj lekki pojazd terenowy, a potem przebuduj go na szybki samolot i leć w przestworza lub zmierz się z trudnym terenem na wytrzymałym quadzie.
- Lekki pojazd terenowy ma kolorowy, sportowy wygląd, duże koła, lampy punktowe z przodu, widoczny silnik z wlotem powietrza, duży spojler i rurę wydechową z tyłu oraz szczegółową kabinę z czerwonym fotelem kierowcy, kierownicą i otwieraną klatką bezpieczeństwa.
- Lekki pojazd terenowy zbudowany jest z niebieskich, białych i żółtych klocków.
- Ścigaj się po piaszczystym terenie w fantastycznej terenówce!
- Lekki pojazd terenowy ma ok. 7 cm wysokości, 13 cm długości i 8 cm szerokości.
- Samolot ma ok. 6 cm wysokości, 13 cm długości i 14 cm szerokości.
- Quad ma ok. 5 cm wysokości, 8 cm długości i 6 cm szerokości.

Wydawnictwo: Lego Stan: Nowa Wymiar: 0x0cm Waga: 0.5 kg EAN: 5702016367829

Produkt niedostępny
Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Opinie