Powrót

Pozostałe

Lego CREATOR 31079 Van surferów

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Ruszaj na wakacyjne przygody w zestawie Van surferów z samochodem kempingowym z jasnożółtych, białych i niebieskich klocków. Pojazd ma mnóstwo realistycznych detali, takich jak bagażnik na dachu na dołączoną deskę surfingową, składany leżak i krzesło, parasol, stolik i grilla. Zdejmij dach i bok vana, by zajrzeć do szczegółowego wnętrza ze składanym łóżkiem, telewizorem i aneksem kuchennym. Ten model konstrukcyjny LEGO(R) Creator 3 w 1 można przebudować na wieżę ratowniczą lub łazik plażowy, by przeżyć jeszcze więcej przygód nad morzem. Zestaw zawiera też dwie minifigurki gotowe na wakacyjne atrakcje.
W zestawie dwie minifigurki: kobieta i mężczyzna gotowi na wakacyjne atrakcje.
W samochodzie kempingowym znajduje się składane łóżko, telewizor, sofa i aneks kuchenny. Pojazd ma też przyciemniane szyby, duże lusterka boczne i bagażnik na dachu z odczepianymi akcesoriami, takimi jak parasol zbudowany z klocków, grill, stolik, składany leżak i krzesło oraz deska surfingowa.
Model zbudowany jest z wakacyjnych żółtych, białych i niebieskich klocków.
Zdejmij dach i bok vana, by zajrzeć do szczegółowego wnętrza. W środku możesz przygotować posiłek w przytulnym aneksie kuchennym lub pooglądać telewizję, relaksując się na składanym łóżku.
Załaduj bagaże na Vana surferów, wskakuj do środka i ruszaj na wakacyjną przygodę!
Rozłóż leżak, stolik i krzesło, rozpal grilla i posurfuj trochę.
Przeżywaj kolejne przygody z tym modelem 3 w 1. Przebuduj Vana surferów na wieżę ratowniczą i ruszaj na pomoc w fantastycznym quadzie lub zbuduj rewelacyjny łazik plażowy i urządź wyścig po wydmach.
Ten zestaw konstrukcyjny jest odpowiedni dla dzieci w wieku 712 lat.
Van surferów ma ok. 10 cm wysokości, 24 cm długości i 8 cm szerokości.
Wieża ratownicza ma ok. 13 cm wysokości, 13 cm szerokości i 17 cm głębokości.
Łazik plażowy ma ok. 5 cm wysokości, 14 cm długości i 6 cm szerokości.

Wydawnictwo: Lego Stan: Nowa Wymiar: 0x0cm Waga: 0.5 kg EAN: 5702016111262

Produkt niedostępny
Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Opinie