Powrót

Pozostałe

Lego CREATOR 31074 Wyścigówka 3w1

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Zwyciężaj we wszystkich wyścigach dzięki niesamowitej Wyścigówce 3 w 1 z jasnozielonych, czarnych i niebieskich klocków z dużą, kolorową przednią szybą i oponami niskoprofilowymi na felgach z niebieskiego aluminium. Otwórz drzwi i zajrzyj do szczegółowej kabiny, podnieś tylną klapę, by dostać się do silnika rakietowego montowanego na dachu, i naciśnij przycisk podnoszący wlot powietrza na masce. Ten popularny zestaw dla dzieci LEGO(R) Creator 3 w 1 można przebudować na ciężarówkę odrzutową lub quada, by przeżyć kolejne przygody.
Niezwykle stylowy samochód wyścigowy ma wiele autentycznych detali, takich jak duża, kolorowa przednia szyba, szczegółowa kabina z otwieranymi drzwiami, otwierany tylny bagażnik, spojler, opony niskoprofilowe na felgach z niebieskiego aluminium oraz silnik rakietowy do zamontowania na dachu.
Samochód zbudowany jest z zielonych, czarnych i niebieskich klocków.
Otwórz tylny bagażnik, wyjmij potężny silnik rakietowy i ustaw go na dachu, a potem naciśnij przycisk, by podnieść wlot powietrza na masce, i ruszaj przed siebie z ogromną prędkością!
Mknij przez pola i lasy z rakietową prędkością i wygraj wyścig!
Przeżywaj kolejne przygody z tym modelem 3 w 1. Przebuduj Wyścigówkę na szybką i mocną ciężarówkę odrzutową lub wyrusz w trudny teren na wytrzymałym i niewielkim quadzie.
Ten popularny zestaw jest odpowiedni dla dzieci w wieku 712 lat.
Wyścigówka ma ok. 6 cm wysokości, 16 cm długości i 8 cm szerokości.
Ciężarówka odrzutowa ma ok. 8 cm wysokości, 16 cm długości i 8 cm szerokości.
Quad ma ok. 6 cm wysokości, 9 cm długości i 4 cm szerokości.

Wydawnictwo: Lego Stan: Nowa Wymiar: 0x0cm Waga: 0.5 kg EAN: 5702016111798

Produkt niedostępny
Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Opinie