Powrót

Pozostałe

Lego CITY 60210 Baza policji powietrznej

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Patroluj ulice miasta LEGO(R) City z lotu ptaka w szczegółowym zestawie 60210 Baza policji powietrznej. Na wieży kontroli lotów w dwupiętrowym posterunku policji powietrznej znajduje się schowek na plecaki odrzutowe, a na parterze biuro, schowek na narzędzia oraz cela więzienna z łóżkiem i ścianą, którą można wyrwać. W tym fantastycznym zestawie znajdziesz też samolot policyjny ze zdejmowanym dziobem i klapą w podłodze, przez którą można zrzucić spadochron, plecak odrzutowy ze składanymi skrzydłami, motocykl policyjny, samochód złoczyńców z hakiem na łańcuchu oraz sześć minifigurek.
W zestawie sześć minifigurek LEGO(R) City: dwoje funkcjonariuszy policji powietrznej, dwoje policjantów i dwoje złodziejaszków.
Dwupiętrowy posterunek policji składa się z wieży kontroli lotów ze schowkiem na plecaki odrzutowe, biurem, obrotowym talerzem satelitarnym na dachu oraz schowka na narzędzia i celi więziennej z łóżkiem i ścianą, którą można wyrwać.
W komplecie jest także samolot policji powietrznej ze zdejmowanym dziobem i klapą w podłodze, przez którą można zrzucić cienki spadochron z materiału, plecak odrzutowy policji powietrznej z rozkładanymi skrzydłami, motocykl policyjny i samochód złodziejaszków z hakiem na łańcuchu.
Akcesoria: ekspres do kawy, kubek, ekran komputerowy, dwa ekrany do wieży kontroli lotów, trzy pary kajdanek, dwie krótkofalówki, trzy hełmy z podnoszonymi wizjerami, czapka policyjna i kamera monitoringu.
Obróć talerz radaru na dachu posterunku, by monitorować ruch powietrzny w okolicy.
Zaczep hak z samochodu złodziejaszków o ścianę celi więziennej i pociągnij ściana wypadnie i umożliwi ucieczkę złoczyńcy!
Włóż minifigurkę funkcjonariusza policji powietrznej z założonym spadochronem przez klapę w spodzie samolotu, a potem naciśnij dźwignię, by wystrzelić spadochroniarza w kierunku uciekających przestępców.
Załóż plecak odrzutowy, rozłóż skrzydła i dogoń złoczyńców.
Ten atrakcyjny zestaw dla dzieci składa się z ponad 500 klocków.
Baza policji powietrznej ma ok. 25 cm wysokości, 22 cm szerokości i 5 cm głębokości.
Samolot policji powietrznej ma ok. 13 cm wysokości, 30 cm długości i 39 cm szerokości.
Samochód złoczyńców ma ok. 4 cm wysokości, 12 cm długości i 4 cm szerokości.
Spadochron ma ok. 29 cm wysokości i 20 cm szerokości.

Wydawnictwo: Lego Stan: Nowa Wymiar: 0x0cm Waga: 0.5 kg EAN: 5702016369939

Produkt niedostępny
Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Opinie