Powrót

Pozostałe

Lego CITY 60204 Szpital

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Z zestawem 60204 Szpital LEGO(R) City mieszkańcy Twojego miasta będą cieszyć się dobrym zdrowiem! Załóż lekarski kitel i przygotuj się do obchodu. Przywitaj najnowszego mieszkańca miasta na sali porodowej, a potem zajrzyj do pacjenta czekającego w pracowni rentgenowskiej. Na koniec sprawdź swój wzrok w gabinecie okulistycznym. Czy potrafisz odróżnić wszystkie litery na tablicy? Chwila, czy to syrena? Nie ma czasu na kawę! Właśnie wiozą nowego pacjenta karetką. Trwa kolejny pracowity dzień w szpitalu LEGO City!
W zestawie 11 minifigurek LEGO(R): troje lekarzy, pracownik szpitala, dwoje sanitariuszy, mama, tata i troje pacjentów oraz figurki szkieletu i niemowlęcia.
W modułowym, dwupiętrowym budynku szpitala znajduje się recepcja, kiosk, podjazd dla karetek, gabinet okulistyczny z tablicą, pracownia rentgenowska ze świecącym klockiem, sala operacyjna/porodowa oraz lądowisko dla helikopterów.
W zestawie jest także karetka z otwieranymi tylnymi drzwiami i miejscem na nosze oraz helikopter z obracającymi się wirnikami i schowkiem.
Przestaw moduły szpitala i stwórz własny, unikalny budynek!
Zakręć wirnikami helikoptera, by przetransportować zaopatrzenie medyczne umieszczone w schowku.
Podnieś tylne drzwi karetki i wynieś z niej minifigurkowego pacjenta na noszach.
Użyj przełącznika, by włączyć świecący klocek i wykonać zdjęcie rentgenowskie.
Akcesoria: nosze, wózek dziecięcy, kwiaty, bandaż na głowę, butelka dziecięca, łóżeczko dziecięce, półki na kółkach, nożyczki, strzykawka, igła, dwie babeczki i trzy butelki oraz wózek inwalidzki do zbudowania.
Szpital ma ok. 26 cm wysokości, 21 cm szerokości i 14 cm głębokości.
Lądowisko dla helikopterów ma ok. 8 cm szerokości i 8 cm głębokości.
Kadłub helikoptera ma ok. 8 cm wysokości, 16 cm długości i 9 cm szerokości.
Karetka ma ok. 9 cm wysokości, 14 cm długości i 7 cm szerokości.

Wydawnictwo: Lego Stan: Nowa Wymiar: 0x0cm Waga: 0.5 kg EAN: 5702016108965

Produkt niedostępny
Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Opinie