Powrót

Klasyka bajek i wierszy

  • -15%

Kto jest głodny? Moje pierwsze angielskie słowa

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Kto jest głodny? z serii Moje pierwsze angielskie słowa to książka, dzięki której mały czytelnik pozna angielskie nazwy zwierząt, a także dowie się, co każde z nich lubi jeść. Urzekające, pełne humoru i eksponujące charakterystyczne cechy zwierząt ilustracje zachęcają do oglądania kolejnych stron i utrwalania nowych słów.
Maluchy mogą przeglądać książkę samodzielnie lub z pomocą starszych poznawać angielskie słowa. Publikację wyróżniają uproszczone zapisy fonetyczne angielskich słów, z których można skorzystać w razie potrzeby. Co ważne, w książce zamieszczono nie tylko podstawowe nazwy zwierząt, ale również te rzadziej używane. Dzięki temu mały czytelnik może wzbogacać swój angielski słownik.
Niewielki rozmiar i zaokrąglone rogi sprawiają, że książka jest przyjazna dzieciom. Sztywne karty zapewniają trwałość i zachęcają do częstego sięgania po tę publikację.

Rok wydania: 2020 Wydawnictwo: Jedność Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 15x15cm Ilość stron: 20 Waga: 0.5 kg EAN: 9788381442633

12,74 zł 14,99 zł
+ -

Opinie