Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Książki dla dzieci i młodzieży

Kapitan Nauka. Angielski dla przedsz. (3-5 lat)

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Angielski dla przedszkolaka to wyjątkowy pomysł na naukę języka angielskiego poprzez zabawę dla dzieci w wieku 3-5 lat. W zestawie znajdziesz ilustrowaną książeczkę z ćwiczeniami i 104 kolorowe zagadki obrazkowe.
Kolorowa książeczka z ćwiczeniami (24 str.) skrywa różnorodne, wciągające zadania, które pomogą w nauce słówek, m.in. rebusy, plątaninki i kolorowanki. Słówka zostały wybrane z myślą o najmłodszych i dotyczą ich codziennego otoczenia, np. zabawek czy jedzenia. Polecenia do zadań występują w dwóch wersjach językowych: angielskiej i polskiej, aby ułatwić zrozumienie ćwiczeń.
104 różnorodne zagadki obrazkowe to świetny sposób na poznanie i utrwalenie słownictwa w przyjaznej formie. Dzięki odpowiedziom umieszczonym na odwrocie zagadki można rozwiązywać zarówno podczas wspólnej zabawy, jak i samodzielnie. Zabawne ilustracje ułatwią zapamiętywanie, a wygodny, kieszonkowy format pozwoli zabrać zagadki ze sobą w podróż czy na spacer.

Rok wydania: 2017 Wydawnictwo: Edgard Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 21x14cm Ilość stron: 24 Waga: 0.5 kg EAN: 9788377889848

Produkt niedostępny
Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Opinie