Jak gospodarować w pasiece i zużytkować miód, 1946r


brak ocen
Rok wydania: 1946 Rodzaj okładki: Miękka Wymiar: 12x16cm Ilość stron: 53 Waga: 0.05 kg TIN: T00757688 Stan: Używana
Brzegi stron zakurzone, Oprawa lekko wytarta, porysowana i zabrudzona, Strony pożółkłe, Oprawa delikatnie zagięta, Adnotacje i pieczątki pobilioteczne, Oprawa naderwana, Druk czytelny, Blok spójny,

Masz tę lub inne książki? Sprzedaj je u nas Skup książek Tezeusz.pl

Produkt niedostępny
Powiadom mnie o dostępności tego produktu
Produkt wprowadzony do obrotu na terenie UE przed 13.12.2024.