Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Tezeusz allegro

Historia działalności online, jaką może pochwalić się nasz Antykwariat, rozpoczęła się na Allegro. Tam z początkiem lipca 2011 zaczęliśmy sprzedawać pierwsze książki. Na chwilę obecną w stałej ofercie posiadamy ponad 112 000 starannie wyselekcjonowanych tytułów. W ciągu kilku najbliższych miesięcy mamy zamiar wzbogacić nasz repertuar do ponad 105 000 egzemplarzy. Obok książki używanej,która do tej pory stanowiła trzon naszej oferty, od półtora roku pojawiła się również książka NOWA – staliśmy się zatem także Księgarnią Internetową. W przeciwieństwie do silnie profilowanego asortymentu, jaki charakteryzuje inne antykwariaty internetowe, posiadamy książki z niemal wszystkich dziedzin. Dzieła humanistyczne stanowią sporą część naszych zbiorów, jednak oprócz nich oferujemy również książki z nauk technicznych, ekonomicznych oraz pozycje obcojęzyczne. 

Od początku istnienia szczególny nacisk kładziemy na jakość – oferujemy wyłącznie bardzo dobre i stosunkowo tanie książki (nowe oraz używane), dbamy o najwyższy standard w obsłudze klienta. Interesuje nas również skup wysokiej jakości publikacji – zawsze jesteśmy chętni do nawiązania współpracy w tym zakresie. Posiadamy filie w głównych miastach, takich jak Warszawa czy Kraków, ale działamy na terenie całego kraju i poza jego granicami.

Serdecznie zapraszamy do naszych aukcji na Allegro

 

STANDARD ALLEGRO


Potwierdzeniem naszej działalności jest przyznanie Antykwariatowi i Księgarni Tezeusza STANDARDU ALLEGRO, który otrzymują jedynie firmy gwarantujące najwyższe standardy w obsłudze. Istotą Standardu Allegro jest wskazanie kupującym godnej polecenia oferty, która charakteryzuje się ponadprzeciętną jakością.


 

 

Standard Allegro potwierdza to, iż Antykwariat internetowy Tezeusz gwarantuje Państwu:

  • Doskonałą obsługę
  • Sprawdzoną ofertę
  • Najlepszą obsługę nawet po transakcji
  • Pewny zakup

Reasumując, posiadanie przez AiK Tezeusza znaku STANDARDU ALLEGRO gwarantuje przede wszystkim sprawną obsługę Klienta, a w szczególności: wysyłkę zgodną z zadeklarowanym czasem, dobry Kontakt z nami, bezproblemową obsługę po transakcji, czyli np. możliwość zwrotu towaru. Oprócz tego, jako nasi Klienci, dostaniecie przedmiot zgodny z opisem, a rozwiązywanie ewentualnych problemów napotkanych podczas zakupów, przebiegnie sprawnie i zgodnie z obowiązującym prawem. Obiektywizm znaku Standardu Allegro jest niepodważalny.

Więcej informacji na temat STANDARDU ALLEGRO