Skup książek w Warszawie

Obsługa rejonu: Warszawa (Żoliborz, Mokotów, Wola, Ursynów, Śródmieście, Ochota, Bemowo, Praga-Północ, Praga-Południe, Bielany, Targówek, Białołęka, Wawer, Ursus, Włochy, Wilanów, Wesoła, Rembertów) i okolice (Łomianki, Piaseczno, Piastów, Otwock, Józefów, Ożarów Mazowiecki), Płock, Płońsk, Garwolin, Radom, Ostrołęka, Siedlce i całe województwo mazowieckie.  Białystok, Suwałki, Łomża, Zambrów, Grajewo, Augustów, Zambrów i całe Podlasie. Lublin, Zamość, Chełm, Biała Podlaska, Puławy, Świdnik, Kraśnik, Łuków, Biłgoraj, Lubartów i cała Lubelszczyzna.

Koordynator filii:
Paweł Zakrzewski

Żoliborz, ul. Słomińskiego 1

Telefon: 698 110 400

e-mail:  [email protected]Prosimy o podanie miejscowości i numeru telefonu

 

 
Jak to działa?
Kontakt
Kontakt
Ustalamy najdogodniejszy termin przyjazdu naszego specjalisty do Państwa.
 
Wycena
Wycena
Na miejscu specjalista dokonuje wyceny książek.
 
Sprzedaż i transport
Sprzedaż i transport
Od ręki wypłacamy pieniądze za książki, a transport i załadunek organizujemy we własnym zakresie.

Skup książek starych i używanych

Tezeusz.pl to przede wszystkim skup książek, zarówno starych, używanych i już po prostu niepotrzebnych, jak i tych nowych, przed którymi pozostało jeszcze wiele lat życia w rękach czytelników. Naszą działalność prowadzimy w wielu miastach Polski, w tym między innymi w Warszawie. Wiemy, że Warszawa i jej mieszkańcy tak, jak i my kochają książki, dlatego też nasz skup książek zagościł także w stolicy.

 

Tezeusz – nie tylko skup książek

Prowadzony przez nas skup książek w Warszawie to przede wszystkim działalność obejmująca skup używanych książek. Jednak na tym nasza aktywność się nie kończy. Jeśli pojawi się taka konieczność, „przywracamy stare, używane książki do życia” – reperujemy je, odświeżamy. Chcemy, aby w jak najlepszym stanie trafiły ponownie w ręce czytelników. Wszystkie książki, zarówno nowe, jak i używane, zasługują na wyjątkowe traktowanie i my takie właśnie im zapewniamy.

 

Skup i sprzedaż książek w Tezeusz – co u nas znajdziesz?

Tezeusz to głównie skup i sprzedaż starych i używanych pozycji wydawniczych. Czasem znajdziesz tutaj prawdziwe perełki literatury, tytuły niemal zapomniane lub od dawna nie wznawiane wydania. Aby jak najlepiej spełnić oczekiwania i potrzeby naszych klientów stworzyliśmy ofertę obejmującą tytuły z zakresu:

 

  • beletrystyki,
  • wydawnictw popularnonaukowych,
  • książek dla dzieci,
  • poradników,
  • oraz wielu innych – zróżnicowanych i wciąż rozszerzanych o kolejne pozycje książkowe. Jesteśmy przekonani, że w Tezeusz każdy znajdzie coś wyjątkowego dla siebie.

 

Antykwariaty to szansa na „drugie życie” książek

Realizując skup starych i używanych książek, nasz antykwariat przywraca je do kolejnego życia w rękach nowych czytelników. Dlatego, jeśli dysponujesz księgozbiorem, który nie jest ci już potrzebny – sprzedaj go. Nasz antykwariat to jednocześnie miejsce, gdzie z pewnością zaopatrzysz się w nowe, ciekawe tytuły i znajdziesz wyjątkowy prezent dla kogoś bliskiego lub po prostu dla siebie.

Sprawdź również

Antykwariat Warszawa