Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Skup książek w antykwariacie w Warszawie

Górny MOKOTÓW, ul. Rakowiecka 32 

Telefon: 
698 110 400  - Warszawa (Mokotów, Wola, Ursynów, Śródmieście, Ochota, Bemowo), Płock, Lublin, Białystok

e-mail:
[email protected]Prosimy o podanie miejscowości i numeru telefonu

Koordynator filii:
Paweł Zakrzewski

 

 

Dzwońcie i mailujcie już dziś! Jeśli masz wartościowe księgozbiory oraz stare książki w dobrym stanie, przyjedziemy w ciągu 12 godzin! Szybka wycena na miejscu u klienta. Dobre ceny. Gotówka. Załadunek i transport gratis. Zabieramy wszystkie książki. 

 

Antykwariat internetowy – skup książek starych i używanych

Antykwariat Tezeusz.pl to przede wszystkim skup książek, zarówno starych, używanych i już po prostu niepotrzebnych, jak i tych nowych, przed którymi pozostało jeszcze wiele lat życia w rękach czytelników. Naszą działalność prowadzimy w wielu miastach Polski, w tym między innymi w Warszawie. Wiemy, że Warszawa i jej mieszkańcy tak, jak i my kochają książki, dlatego też nasz antykwariat zagościł także w stolicy.

 

Antykwariat Tezeusz to nie tylko skup książek

Antykwariat, jaki prowadzimy to przede wszystkim działalność obejmująca skup używanych książek. Jednak na tym nasza aktywność się nie kończy. Jeśli pojawi się taka konieczność, „przywracamy stare, używane książki do życia” – reperujemy je, odświeżamy. Chcemy, aby w jak najlepszym stanie trafiły ponownie w ręce czytelników. Wszystkie książki, zarówno nowe, jak i używane, zasługują na wyjątkowe traktowanie i my takie właśnie im zapewniamy.

 

Skup i sprzedaż książek w antykwariacie Tezeusz – co u nas znajdziesz?

Antykwariat Tezeusz to głównie skup i sprzedaż starych i używanych pozycji wydawniczych. Czasem znajdziesz tutaj prawdziwe perełki literatury, tytuły niemal zapomniane lub od dawna nie wznawiane wydania. Aby jak najlepiej spełnić oczekiwania i potrzeby naszych klientów stworzyliśmy ofertę obejmującą tytuły z zakresu:

  • beletrystyki,

  • wydawnictw popularnonaukowych,

  • książek dla dzieci,

  • poradników,

oraz wielu innych – zróżnicowanych i wciąż rozszerzanych o kolejne pozycje książkowe. Jesteśmy przekonani, że w naszym antykwariacie każdy znajdzie coś wyjątkowego dla siebie.

 

Antykwariaty to szansa na „drugie życie” książek

Realizując skup starych i używanych książek, nasz antykwariat przywraca je do kolejnego życia w rękach nowych czytelników. Dlatego, jeśli dysponujesz księgozbiorem, który nie jest ci już potrzebny – sprzedaj go. Nasz antykwariat to jednocześnie miejsce, gdzie z pewnością zaopatrzysz się w nowe, ciekawe tytuły i znajdziesz wyjątkowy prezent dla kogoś bliskiego lub po prostu dla siebie.