Dodatkowe  15 zł RABATU  na  WSZYSTKO  przy zakupach za min. 179 zł z kodem:  30kwi2024 

Skup książek dla biblotek

Każda książka zasługuje na drugie życie, szczególnie taka, która miała okazję zachwycić wielu czytelników czekając na nich na półkach Twojej biblioteki. Niestety na każdą z książek przychodzi też pora. Jeśli jesteś bibliotekarką lub bibliotekarzem i nie chcesz, aby egzemplarze książek, które musisz usunąć z księgozbioru, zostały wyrzucone - skontaktuj się z nami!

Książki, których miejsce musi zostać zajęte przez inne tytuły, mogą nadal znaleźć nowy dom w zbiorach bibliofilów i zainteresować sobą następne pokolenia. Nie pozwól, aby zostały one wyrzucone lub oddane na makulaturę, sprzedaj je do naszego Antykwariatu, gdzie zapewnimy im troskliwą opiekę, odpowiednio wycenimy i zapewnimy drugie życie.

Nie są dla nas żadnym problemem książki posiadające pieczątki lub znaki własnościowe.

Umożliwiamy różne formy rozliczenia, które będą najbardziej dla Ciebie wygodne, takie jak: gotówka, darowizna, karty podarunkowe lub wymiana na inne książki z oferty naszego sklepu. Ponadto pokrywamy też wszelkie koszty związane z pakowaniem i przetransportowaniem księgozbioru.

Jeśli takie książki czekają na swój nowy dom w Twojej bibliotece – nie zwlekaj i skontaktuj się z naszym przedstawicielem, aby umówić dogodny termin wyceny.

Jesteśmy firmą działającą w całej Polsce, a nasze filie znajdziesz w dziewięciu ośrodkach rozlokowanych na terenie całego kraju. Pamiętaj, każda książka zasługuję na spokojną emeryturę i swój nowy dom!