Dodatkowe  15 zł RABATU  na  WSZYSTKO  przy zakupach za min. 179 zł z kodem:  30kwi2024 

Antykwariat Wrocław

Antykwariat Wrocław

Dzięki skupowi i sprzedaży książek używanych wielu pozycjom możemy nadać drugie życie. Poznaj antykwariat Tezeusz we Wrocławiu i sprawdź szczegóły naszej oferty. Dysponujemy dużym księgozbiorem, wśród którego z pewnością znajdziesz interesujące Cię lektury!

Antykwariat Tezeusz – skąd pochodzą nasze książki

Zdecydowana większość książek w naszym antykwariacie pochodzi od osób prywatnych, które chcą oddać swoje zbiory. Sprzedaż książek do antykwariatu to przede wszystkim możliwość ich kolejnego wykorzystania, dzięki znalezieniu im nowych właścicieli. Takie działanie korzystnie wpływa na środowisko naturalne i zdecydowanie je odciąża. Dlatego, jeżeli w swoim zbiorze masz książki, których już nie potrzebujesz, chcesz zyskać miejsce na nowe pozycje wydawnicze, przemyśl tę możliwość i oddaj swój księgozbiór na skup książek we Wrocławiu.

Wycena książek w antykwariacie

Wyceny książek w antykwariacie dokonują specjaliści, z którymi współpracujemy na co dzień. Oddając nam książki, możesz mieć pewność, że wycenimy je z korzyścią dla Ciebie. Zależy nam na książkach wysokiej jakości pod względem merytorycznym i estetycznym, dlatego, jeżeli posiadasz takie pozycji i chcesz je odsprzedać, skontaktuj się z nami.

Zbiór książek naukowych w antykwariacie we Wrocławiu

Specjalizujemy się w sprzedaży książek naukowych i popularnonaukowych. Dysponujemy księgozbiorem z każdej dziedziny naukowej od ekonomii, przez nauki humanistyczne, po medycynę i wiele innych. Każdego dnia nasz antykwariat naukowy powiększa się o nowe pozycje. Jeżeli w naszej ofercie nie znalazłeś książki, która Cię interesuje, skontaktuj się z nami.

Antykwariat internetowy bez wychodzenia z domu

Antykwariat internetowy to wyjście naprzeciw potrzebom naszych klientów. Zakup książek przez internet to idealne rozwiązanie dla osób, które nie mają czasu lub możliwości przejrzenia oferty w antykwariacie stacjonarnym. Komfortowo, bez wychodzenia z domu, o dowolnej porze dnia lub nocy, dajemy Ci możliwość dostępu do całej naszej oferty i umożliwiamy wygodne płatności online. Szukaj tak długo, jak chcesz. Płać tak, jak Ci wygodnie. Otrzymaj książki w ciągu kilku dni i bez wychodzenia z domu!

 

Sprawdź również

Skup Książek Wrocław