Dodatkowe  15 zł RABATU  na  WSZYSTKO  przy zakupach za min. 179 zł z kodem:  30cze2024 

Antykwariat Trójmiasto

Antykwariat Gdańsk, Gdynia, Trójmiasto

Poznaj wyjątkowy antykwariat Tezeusz w Trójmieście. W swoich zbiorach posiadamy zarówno nowe, jak i używane książki. Masz w domu książki, do których od dawna nie zajrzałeś? Chętnie je od Ciebie odkupimy!

Skąd pochodzą książki w naszym antykwariacie

W naszym antykwariacie dbamy o najwyższą jakość merytoryczną i estetyczną książek. Książki używane pochodzą najczęściej od osób prywatnych, które zdecydowały się sprzedać swoją kolekcję. Mamy także pozycje prosto z wydawnictwa. Wybierając książki, przeprowadzamy selekcję, aby móc zapewnić naszym klientom wyłącznie godne uwagi pozycje książkowe.

Sprzedaż książek do skupu daje kilka korzystnych możliwości. Przede wszystkim pozwala zrobić miejsce na nowe książki, po drugie jest to okazja na zdobycie dodatkowych oszczędności, a po trzecie pozwala książkom zyskać drugie życie, poprzez znalezienie im nowych właścicieli. To z kolei korzystnie wpływa także na środowisko naturalne. Jeżeli dysponujesz ciekawym księgozbiorem i chcesz go sprzedać, skontaktuj się z nami. Działamy na terenie całego Trójmiasta (Gdańsk Wrzeszcz, Gdynia, Sopot i pozostaje rejony). Jeżeli chcesz, przyjedziemy do Ciebie, wycenimy i przetransportujemy Twoją kolekcję. Nie musisz się o nic martwić.

Działalność antykwariatu – nie tylko skup i sprzedaż

Wychodzimy naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom naszych klientów, dlatego oprócz tradycyjnej stacjonarnej sprzedaży książek, oferujemy także antykwariat internetowy. To idealna opcja, dla osób, które nie mogą przyjść do nas osobiście. Dysponujemy pokaźnym zbiorem książek naukowych (z każdej dziedziny naukowej) i popularnonaukowych. Dodatkowo posiadamy książki dla dzieci i młodzieży, poradniki, czasopisma czy komiksy. Nasza oferta powiększa się z każdym dniem. Jeżeli szukasz książki i nie udało Ci się jej znaleźć w naszym antykwariacie, skontaktuj się z nami. Jesteśmy pewni, że będziemy mogli Ci pomóc. Jeśli chcesz nam odsprzedać książki, sprawdź skup książek Gdańsk!

Sprawdź również

Skup Książek Trójmiasto

SKUPUJEMY KSIĄŻKI - ZOBACZ

Skupujemy książki używane: