Dodatkowe  15 zł RABATU  na  WSZYSTKO  przy zakupach za min. 179 zł z kodem:  30kwi2024 

Antykwariat Kraków

Antykwariat Kraków

Szukasz trudno dostępnych pozycji? A może chcesz zwolnić miejsce na nowe książki w swojej domowej biblioteczce? Poznaj ofertę antykwariatu Tezeusz w Krakowie!

Skąd pochodzą nasze książki w krakowskim antykwariacie?

Dbamy o to, aby nasza oferta była najwyższej jakości pod względem merytorycznym i estetycznym, dlatego skupując książki, przeprowadzamy dokładną selekcję wszystkich pozycji. Nasza oferta składa się z książek używanych, które najczęściej pochodzą od osób prywatnych oraz z nowości wydawniczych. Zachęcamy do sprzedaży książek, którymi już nie będziesz zainteresowany. To dobra okazja na przejrzenie swoich książkowych pozycji, możliwość uzyskania oszczędności oraz danie książkom drugiego życia.

Nasza działalność – co robimy oprócz sprzedaży i skupu książek

Oprócz stacjonarnego skupu i sprzedaży w naszym oddziale w Krakowie możemy także przyjechać do Ciebie, sprawdzić Twój księgozbiór, wycenić go i odkupić za gotówkę. Ofertę przygotowujemy zawsze z korzyścią dla naszych klientów, więc jeśli dysponujesz ciekawym księgozbiorem, który chcesz oddać do antykwariatu, skontaktuj się z nami. Zadbamy o każdy szczegół, także o transport.

Antykwariat naukowy w Krakowie

Nasza działalność w głównej mierze skupia się na sprzedaży książek naukowych i popularnonaukowych. Nasz krakowski antykwariat naukowy dysponuje pokaźnymi zbiorami z każdej dziedziny naukowej. Jeżeli poszukujesz książki, której nie udało Ci się znaleźć w naszym antykwariacie, również skontaktuj się z nami. Jesteśmy pewni, że możemy Ci pomóc.

Sprawdź również nasz antykwariat internetowy

Wiemy jak w obecnych czasach ważna jest działalność online, dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, stworzyliśmy antykwariat internetowy. Dzięki temu w szybki i wygodny sposób kupisz książki bez wychodzenia z domu. Nasza baza książek powiększa się każdego dnia. Codziennie nowe pozycje trafiają do naszej oferty. Mamy nie tylko książki naukowe i popularnonaukowe, ale także książki dla dzieci i młodzieży, poradniki, komiksy czy czasopisma. Poznaj szczegóły oferty!

Sprawdź również

Skup Książek Kraków