Dodatkowe  15 zł RABATU  na  WSZYSTKO  przy zakupach za min. 179 zł z kodem:  30cze2024 

Antykwariat Katowice

Antykwariat Katowice

Uwielbiasz czytać książki i ciągle poszukujesz ciekawych pozycji? Zajrzyj do naszego antykwariatu Tezeusz w Katowicach i poznaj naszą ofertę. Możesz to zrobić także online!

Antykwariat w Katowicach – skąd skupujemy książki

Książki do naszego antykwariatu skupujemy od osób prywatnych, które chcą oddać swój księgozbiór w dobre ręce. Skupowanie książek to same zalety. Przede wszystkim właściciel księgozbioru może sprzedać książki, do których nie będzie już wracać, robiąc tym samym porządek i miejsce na nowe pozycje. Ponadto to możliwość zyskania dodatkowych środków finansowych. A co więcej, nadanie książkom drugiego życia. Sprzedaż książek do antykwariatu to troska o środowisko naturalne. Im więcej osób skorzysta z tego samego egzemplarza książki, tym mniejsze obciążenie dla natury. Skup książek Katowice jest dla Ciebie, jeżeli tak jak my, kochasz książki.

Oferta antykwariatu

Oferta naszego antykwariatu to wyselekcjonowane książki (nowe i używane) z wielu dziedzin. Skupiamy się na skupie i sprzedaży książek naukowych i popularnonaukowych, jednak dysponujemy także pokaźnym zbiorem książek z zakresu literatury pięknej, dziecięcej, młodzieżowej, poradników, czasopism czy komiksów. Działamy jako antykwariat internetowy i stacjonarny w mieście Katowice.

Antykwariat naukowy – książki akademickie i nie tylko

Nasz antykwariat naukowy to liczny księgozbiór z każdej dziedziny akademickiej. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz. Dysponujemy m.in.: podręcznikami z zakresu medycyny, ekonomii, nauk humanistycznych, pedagogiki, nauk ścisłych, sztuki i wielu innych. Jeżeli nie znalazłeś w naszej ofercie pozycji, na której Ci zależy, skontaktuj się z nami. Na pewno spróbujemy Ci pomóc!

Działalność antykwariatu – nie tylko sprzedaż i skup książek

Nie zajmujemy się zwykłą sprzedażą czy skupem księgozbiorów. Przede wszystkim dbamy o wysoką jakość naszych książek zarówno pod kątem merytorycznym, jak i estetycznym. Nowe pozycje skupujemy na podstawie dokładnej selekcji, aby móc zaoferować naszym klientom najlepsze książki i antyki. Nasze doświadczenie przekładamy na obsługę klienta na najwyższym poziomie. Poznaj szczegóły oferty!

Sprawdź również

Skup Książek Katowice

SKUPUJEMY KSIĄŻKI - ZOBACZ

Skupujemy książki używane: