Powrót

Pozostałe

  • -5%

HC WWII Soldiers of The Great War

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Znajdujące się w zestawie trzy figurki przedstawiają żołnierzy z frontu zachodniego I wojny światowej. Żołnierz w niebieskim mundurze to francuz wyposażony w popularny pistolet Mauser C96. W figurce użyto nowego rodzaju wyższych nóżek z bucikami. Zaprojektowany nowy tors przedstawia typowy mundur piechoty wraz z oporządzeniem. Na hełmie znajduje się nadruk. Na uwagę zasługuje nowy nadruk główki z charakterystycznym wąsem. Żołnierz brytyjski wyposażony jest w nowy dwukolorowy karabin Lee-enfield z bagnetem. W tym przypadku również są zastosowane nowe nóżki oraz odświeżony mundur piechoty, wykonany w nowym kolorze zielonym. Żołnierz niemiecki został wyposażony w karabin Mauser oraz charakterystyczny hełm pikelhauba.
Do zestawu zostały dołączone akcesoria takie jak: drabina okopowa, drut kolczasty, worki z piaskiem, drewniana belka i łopatka. Dodatkowo w zestawie znajdują się praktyczne podstawki pod figurki.
Dzięki różnorodnym zestawom z figurkami szybko zbudujesz swoją klockową armię! Figurki i akcesoria możesz wykorzystać przy budowie scenek i dioram.
30 wysokiej jakości elementów,
wyprodukowane w UE przez firmę z ponad 20-letnią tradycją,
spełniają normy bezpieczeństwa dotyczące produktów dla dzieci,
w pełni kompatybilne z innymi markami klocków konstrukcyjnych,
klocki z nadrukami nie odkształcają się i nie bledną w czasie zabawy czy pod wpływem temperatury,
czytelna i intuicyjna instrukcja oparta na rysunkach i ikonach,
3 figurki z akcesoriami,
Wymiary pudełka (dł x sz x wys): 13 x 3,7 x 10,5 cm

Wydawnictwo: Cobi Stan: Nowa Wymiar: 0x0cm Waga: 0.5 kg EAN: 5902251020514

33,30 zł 35,05 zł
+ -

Opinie