1963
Egmont Polska »
13x20cm
0.1 kg
T03922387
uszkodzeniami
Obwoluta/Oprawa: naderwana, naderwana na krawędziach
Wady fabryczne: ślady kleju przy grzbiecie
Inne informacje: adnotacje i pieczątki biblioteczne