Antykwariat i Księgarnia Tezeusz

W sercu malowniczego Beskidu Wyspowego powstała księgarnia i największy antykwariat internetowy w Polsce. Motywacją do stworzenia Tezeusza była miłość i szacunek do książek. Naszą misją jest danie „drugiego życia” książkom starym i zapomnianym, ale i popularyzacja czytelnictwa, promocja nowości wydawniczych z Polski i z zagranicy.
Historia

Tezeusz powstał prawie 12 lat temu z myślą o przywróceniu wartości książkom – starym, używanym, często zapomnianym. Książkom, do których lubimy wracać i z którymi nie potrafimy się rozstać – intelektualnym, skłaniającym do refleksji. Z małej firmy staliśmy się liderem rynku antykwarycznego w Polsce, którego wyróżnia nie tylko wielkość repertuaru, ale również indywidualne podejście do każdego Klienta.

Asortyment

W swoim asortymencie posiadamy łącznie ponad 650 tysięcy książek używanych, nowych i kolekcjonerskich z każdego gatunku literackiego.

Skup książek

W 2015 roku założyliśmy filię w Warszawie, na Starym Mokotowie, inicjując tym samym Ogólnopolski Skup Książek i Księgozbiorów Tezeusz. Obecnie nasze filie znajdują się w całej Polsce. Tezeusz posiada aż 9 punktów zakupowych w największych miastach w Polsce: Gdańsku, Szczecinie, Poznaniu, Wrocławiu, Lublinie, Katowicach, Krakowie oraz dwie filie w Warszawie, na Białołęce i Żoliborzu.

Sklep stacjonarny

Od 2017 roku możesz nas odwiedzić nie tylko na stronie www, ale również osobiście – w sklepie stacjonarmym. Zapraszamy do Lubnia – uroczej miejscowości w połowie drogi między Krakowem a Zakopanem. W sklepie można osobiście obejrzeć ponad 25 tysięcy tytułów oraz zapoznać się z asortymentem online.

Chcesz nas lepiej poznać? Napić się kawy i porozmawiać o ulubionych książkach? Czekamy na Ciebie. 🙂

NAJNOWSZE WPISY

NEWSLETTER

Planujesz czytać więcej książek, ale nie masz pomysłu jakich? Chcesz śledzić wydarzenia czytelnicze? Potrzebujesz pomocy w ocenie własnej twórczości? Z NAMI TO WSZYSTKO JEST MOŻLIWE! Bądź na bieżąco z artykułami, zapisując się do newslettera.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wysyłki wiadomości typu Newsletter oraz potwierdzam, że zapoznałam/em się z informacjami dla subskrybentów usługi Newsletter i informacjami o Ochronie Danych Osobowych.

×