Antykwariat i Księgarnia Tezeusz

W sercu malowniczego Beskidu Wyspowego powstała księgarnia i największy antykwariat internetowy w Polsce. Motywacją do stworzenia Tezeusza była miłość i szacunek do książek – zarówno jeśli chodzi o przywrócenie wartości książkom starym i zapomnianym, jak również popularyzacja czytelnictwa i promocja nowości wydawniczych z Polski i z zagranicy.

 

Historia

Tezeusz powstał prawie 8 lat temu z myślą o przywróceniu wartości książkom – starym, używanym, często zapomnianym oraz nowościom – dzięki ich skutecznej promocji. Książkom, do których lubimy wracać i z którymi nie potrafimy się rozstać – intelektualnym, skłaniającym do refleksji, ale również takim, które dają ukojenie dla umysłu. Z małej firmy staliśmy się liderem rynku antykwarycznego w Polsce, którego wyróżnia nie tylko wielkość repertuaru, ale również indywidualne podejście do każdego Klienta.

 

Asortyment

W swoim asortymencie posiadamy łącznie ponad 500 tysięcy książek używanych, nowych i kolekcjonerskich z każdego gatunku literackiego.

 

Skup książek

W 2015 roku założyliśmy filię w Warszawie, na Starym Mokotowie, inicjując tym samym Ogólnopolski Skup Książek i Księgozbiorów Tezeusz. Obecnie nasze filie znajdują się również w Krakowie, Warszawie i Wrocławiu. Obsługuje je 12 wykwalifikowanych kupców-antykwariuszy.

 

Sklep stacjonarny

Od 2017 roku możesz nas odwiedzić nie tylko na stronie www, ale również osobiście w sklepie, który znajduję się w Lubniu – uroczej miejscowości w połowie drogi między Krakowem a Zakopanem. W sklepie można osobiście obejrzeć ponad 25 tysięcy tytułów oraz zapoznać się z asortymentem online.

 

Chcesz nas lepiej poznać? Napić się kawy i porozmawiać o ulubionych książkach? Czekamy na Ciebie. 🙂

[FM_form id=”1″]

NAJNOWSZE WPISY

×