Jaką książkę kupić na dzień ojca?

17 czerwca 2022 wserwin 3 min read Brak Komentarzy

Jaką książkę kupić na dzień ojca?

17 czerwca 2022 Admin No Comments

Zastanawiacie się jaka książka na dzień ojca sprawi radość Waszemu tacie? Podpowiadamy, jakie powieści warto podarować z okazji tego wyjątkowego święta.

„Steven Gerrard. Autobiografia legendy Liverpoolu” Steven Gerrard, Donald McRae

Klasyczny i sprawdzony prezent na dzień taty to książka, które wpisuje się w zainteresowania danej osoby. Dla wszystkich fanów piłki nożnej, a zwłaszcza kibiców Liverpoolu polecamy autobiografię Stevena Gerrarda. To historia ikony – piłkarza, który związał się z angielskim klubem, przywiązał się do jego barw i społeczności.

Gerrard opowiada o swoim życiu i podsumowuje 17 sezonów spędzonych przy Anfield. Rozlicza się z przeszłością, dzieli swoimi wzlotami i upadkami. Dużo miejsca poświęca na dwa wicemistrzowskie sezony, nie brakuje także informacji o triumfie z 2006 roku w FA Cup. Nie pomija tematu kontuzji, czy problemów psychicznych. Pisze o tym co go inspirowało i motywowało. To lektura, która sprawi radość wszystkim fanom piłki nożnej.

„Córka mordercy” Jenny Blackhurst

Kathryn ma pięć lat, gdy jej ojciec morduje Elsie – najlepszą przyjaciółkę dziewczynki. Po 25 latach mężczyzna wciąż przebywa za kratkami i do tej pory nikomu nie zdradził, gdzie ukrył ciało dziecka. Kathryn uciekła z mamą i bratem oraz zmieniła nazwisko. Jednak nie jest w stanie uciec od tragicznych wydarzeń i dziennikarzy, którzy za wszelką cenę chcą poznać prawdę. Spekulują, że wie, gdzie jest pochowane ciało jej przyjaciółki.

Życie kobiety po raz kolejny wywraca się do góry nogami, gdy w dwudziestą piątą rocznicę śmierci Elsie znika pięcioletnia Abigail. Kathryn powraca w rodzinne strony – zdeterminowana, by pomóc w śledztwie i odkryć prawdę.

„Córka mordercy” to znakomity, trzymający w napięciu thriller psychologiczny, stanowiący idealny prezent na dzień taty. To książka pełna niespodziewanych zwrotów akcji, której nie można odłożyć, dopóki nie pozna się zakończenia.

„Pogo” Jakub Sieczko

„Pogo” to ciekawy prezent na dzień ojca, jeśli Wasz tata lubi czytać reportaże. Autorem książki jest Jakub Sieczko – lekarz, specjalista anestezjologii i intensywnej terapii, który przez sześć lat pracował w stołecznym pogotowiu ratunkowym. Przez lata spędził tysiące godzin na dyżurach, spotkał tysiące twarzy i był świadkiem setek tragedii.

Ukazuje inne oblicze Warszawy – często dotkniętej przejmującym, lecz niewidowiskowym cierpieniem, wypadkami, które nie omijają ekskluzywnych klubów, czy bezsensownych porachunków. Nieszczęście spotyka każdego. Wszyscy są równi, a ratownicy nie wybierają i pomagają wszystkim.

Książka przesiąknięta jest emocjami. Pokazuje pracę ratowników od środka, tego z czym muszą się mierzyć na dyżurach. To obraz daleki od tego, jaki jest znany z popularnych seriali. To książka na dzień taty, która ucieszy wszystkich fanów tematyki medycznej, jak i dobrej, przenikliwej literatury.

Seria z Sewerynem Zaorskim, Remigiusz Mróz

Nie macie pomysłu na dzień ojca? Kupcie tacie serię książek z Sewerynem Zaorskim, w której ukazały się już cztery bestsellerowe tytuły.

W najnowszej z nich „Obrazy z przeszłości” Zaorski wraz z Burzyńską odnajdują ciało dziewczyny. Są zupełnie nieświadomi tego, że ma ono związek z nierozwiązaną sprawą sprzed dwudziestu lat. Wtedy zaginęła jedna z mieszkanek Żeromic, a prowadzący postępowanie policjanci nigdy nie ustalili, co się z nią stało.

Dwie dekady później w lasach zaczęto odkrywać rzeczy, mogące należeć do zaginionej. A wychodzące na jaw przerażające fakty wydobywają na światło dzienne zbrodnia, które na zawsze miały pozostać tajemnicą.

To wciągająca seria kryminalna ze świetnie zarysowanymi głównymi bohaterami. Pochłoniecie ją jednym tchem!

W serii ukazały się:

1. „Listy zza grobu” 

2. „Głosy z zaświatów” 

3. „Szepty spoza nicości” 

4. „Obrazy z przeszłości” 

 

 

 

 

Brak Komentarzy

Odpowiedz

NAJNOWSZE WPISY

NEWSLETTER

Planujesz czytać więcej książek, ale nie masz pomysłu jakich? Chcesz śledzić wydarzenia czytelnicze? Potrzebujesz pomocy w ocenie własnej twórczości? Z NAMI TO WSZYSTKO JEST MOŻLIWE! Bądź na bieżąco z artykułami, zapisując się do newslettera.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wysyłki wiadomości typu Newsletter oraz potwierdzam, że zapoznałam/em się z informacjami dla subskrybentów usługi Newsletter i informacjami o Ochronie Danych Osobowych.

×