Tezeusz na Międzynarodowych Targach Książki!

28 października 2019 admin 2 min read Brak Komentarzy

Tezeusz na Międzynarodowych Targach Książki!

28 października 2019 admin No Comments
W dniach 24-27 października odbyło się największe literackie święto w Polsce – Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie.

Tezeusz swój debiut ma już za sobą – rok temu pojawiliśmy się na targach po raz pierwszy i zakochaliśmy się w ich klimacie. Wiedzieliśmy, że decyzja o obecności na tegorocznej edycji to tylko formalność. 

Spakowaliśmy książki wydane po 2010 roku, które postanowiliśmy sprzedawać w promocyjnych pakietach (3 w cenie 2) oraz wyjątkowe smaczki dla kolekcjonerów – Białe Kruki, pierwsze wydania klasyków poezji i prozy z całego świata oraz rzadkie pozycje, aktualnie trudne do zdobycia. 

Przez cztery dni spotykaliśmy naszych stałych klientów, z którymi znaliśmy się dotychczas jedynie dzięki zamówieniom internetowym – niektórzy są z nami od początku działalności, czyli już 8 lat! Wiele osób, odwiedzających nasze stoisko, kojarzyło Tezeusza, ale chciało poznać nas lepiej, porozmawiać o Skupie Książek, o antykach, zapytać o właściciela firmy – Andrzeja Miszka. Było nam bardzo miło, gdy podchodziliście i dziękowaliście za to, co robimy, za filozofię naszej firmy i misję. To my Wam dziękujemy za zaufanie i miłość do książek. 

Targi to również czas nawiązywania kontaktów Skupu Książek z instytucjami oraz działu marketingu z blogerami i influencerami, którzy otrzymali od nas pakiety książek do recenzji na dobry początek współpracy. 

Jeśli kochacie książki i chcecie poczuć ten wyjątkowy klimat – koniecznie weźcie udział w kolejnej edycji. Spotkania autorskie, pełne ciepła i pasji rozmowy o literaturze, wesoły gwar szczęśliwych nabywców książek. Do zobaczenia za rok!

 

 

Brak Komentarzy

Odpowiedz

NAJNOWSZE WPISY

NEWSLETTER

Planujesz czytać więcej książek, ale nie masz pomysłu jakich? Chcesz śledzić wydarzenia czytelnicze? Potrzebujesz pomocy w ocenie własnej twórczości? Z NAMI TO WSZYSTKO JEST MOŻLIWE! Bądź na bieżąco z artykułami, zapisując się do newslettera.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wysyłki wiadomości typu Newsletter oraz potwierdzam, że zapoznałam/em się z informacjami dla subskrybentów usługi Newsletter i informacjami o Ochronie Danych Osobowych.

×