Tezeusz na Międzynarodowych Targach Książki!

28 października 2019 j-dragosz 2 min read Brak Komentarzy

Tezeusz na Międzynarodowych Targach Książki!

28 października 2019 Justyna Dragosz No Comments
W dniach 24-27 października odbyło się największe literackie święto w Polsce – Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie.

Tezeusz swój debiut ma już za sobą – rok temu pojawiliśmy się na targach po raz pierwszy i zakochaliśmy się w ich klimacie. Wiedzieliśmy, że decyzja o obecności na tegorocznej edycji to tylko formalność. 

Spakowaliśmy książki wydane po 2010 roku, które postanowiliśmy sprzedawać w promocyjnych pakietach (3 w cenie 2) oraz wyjątkowe smaczki dla kolekcjonerów – Białe Kruki, pierwsze wydania klasyków poezji i prozy z całego świata oraz rzadkie pozycje, aktualnie trudne do zdobycia. 

Przez cztery dni spotykaliśmy naszych stałych klientów, z którymi znaliśmy się dotychczas jedynie dzięki zamówieniom internetowym – niektórzy są z nami od początku działalności, czyli już 8 lat! Wiele osób, odwiedzających nasze stoisko, kojarzyło Tezeusza, ale chciało poznać nas lepiej, porozmawiać o Skupie Książek, o antykach, zapytać o właściciela firmy – Andrzeja Miszka. Było nam bardzo miło, gdy podchodziliście i dziękowaliście za to, co robimy, za filozofię naszej firmy i misję. To my Wam dziękujemy za zaufanie i miłość do książek. 

Targi to również czas nawiązywania kontaktów Skupu Książek z instytucjami oraz działu marketingu z blogerami i influencerami, którzy otrzymali od nas pakiety książek do recenzji na dobry początek współpracy. 

Jeśli kochacie książki i chcecie poczuć ten wyjątkowy klimat – koniecznie weźcie udział w kolejnej edycji. Spotkania autorskie, pełne ciepła i pasji rozmowy o literaturze, wesoły gwar szczęśliwych nabywców książek. Do zobaczenia za rok!

 

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Brak Komentarzy

Odpowiedz

NEWSLETTER

Planujesz czytać więcej książek, ale nie masz pomysłu jakich? Chcesz śledzić wydarzenia czytelnicze? Potrzebujesz pomocy w ocenie własnej twórczości? Z NAMI TO WSZYSTKO JEST MOŻLIWE! Bądź na bieżąco z artykułami, zapisując się do newslettera.

NAJNOWSZE WPISY

KALENDARZ

KĄCIK LITERACKI

RECENZENCI

Justyna Zarzycka

To lektura nie tylko dla miłośników Z Archiwum X, to też erudycyjna książka, której Autor próbuje uchwycić, co dzieje się, gdy ludzie stają w obliczu tajemnic, a odniesienia historyczne uświadamiają, że jeszcze nie tak dawno było znacznie więcej niewyjaśnionych historii…

Justyna Zarzycka

Prowadzona w pierwszej osobie (i – co jest rzadkością – w czasie teraźniejszym, co służy zdynamizowaniu akcji) narracja pozwala Czytelnikowi oglądać wydarzenia z perspektywy bohaterki, a jednocześnie wyciągać własne wnioski. Ten thriller psychologiczny jest też wbrew pozorom dobrą lekturą dla odprężenia.

Małgosia Kowalska

Dziecko ma prawo do szacunku - wyrecytował. - Dziecko ma prawo do rozwoju. Dziecko ma prawo do bycia sobą. Dziecko ma prawo do smutku. Dziecko ma prawo do nauki. I wreszcie dziecko ma prawo do popełniania błędów.

Justyna Zarzycka

Co znamienne, sam Manson nie znalazł się w centrum uwagi Meredith, uznała go za psychopatę; był inicjatorem zbrodni, ale to wykonawcy, a właściwie wykonawczynie jego poleceń stały się obiektem studiów. Co sprawiło, że przeciętne młode kobiety stały się oprawcami? Uległy odczłowieczeniu, stając się swoistymi marionetkami, za których sznurki pociągał Manson?

Justyna Zarzycka

Czytelnik poznaje różne historie i rozmaite punkty widzenia; to nie są tylko opowieści o adrenalinie, która uzależnia, ale i wnioski wyciągnięte z tego, co się widziało, uświadomienie sobie, jaką wartość mają rzeczy, które szczęśliwsi ludzie, znający wojnę jedynie ze słyszenia, traktują jako normalne, jak jedzenie czy woda do picia.

×
shares