Książka do plecaka

13 czerwca 2019 jaga-czupryn 0 min read Brak Komentarzy

Książka do plecaka

13 czerwca 2019 Jaga Czupryn No Comments
Niezależnie od tego, czy wakacje planujesz rok wcześniej, gdy tylko dobiegają końca aktualne, czy robisz to spontanicznie – z dnia na dzień – dobrze, abyś miał ze sobą przyjaciela. Takiego, który nie zawiedzie, umili oczekiwanie na autobus lub dłuższą podróż z punktu A do punktu B, który pomoże zapomnieć o zmaganiach dnia codziennego.

W podróż zabierz książkę! Schowaj ją do torby, walizki lub plecaka. Szybko Ci się odwdzięczy… kolejną przygodą – wspaniałą historią, która chwyci w objęcia i nie puści. Co przeczytać latem? Najlepiej powieści gatunkowe – kryminały, sensacyjne, obyczajowe i romanse – takie, przy których nie musimy za bardzo wytężać głowy i chętnie wkroczymy do świata przedstawionego. Oto nasze propozycje – wszystkie znajdziecie w naszym Antykwariacie w wyjątkowych, wakacyjnych cenach!

Przeminęło z wiatrem

Nie mogliśmy pominąć tej powieści. Mimo że została wydana w 1936 roku, wciąż sięgają po nią czytelnicy różnych pokoleń, by poznać (lub przypomnieć sobie) losy Scarlett O’Hary za czasów burzliwego okresu wojny secesyjnej. Piękna opowieść o dojrzewaniu, przemianach kraju i głównych bohaterów, a przede wszystkim o miłości. Idealna na długie, letnie wieczory.
Na naszej stronie znajdziecie wydanie z 1947 r.!

Saga o Wiedźminie

Nie tylko dla fanów fantasy. Wspaniała saga o Wiedźminie, Geralcie z Rivii, Ciri, czarodziejce Yennefer i bardzie Jaskierze, którą poznali ludzie z całego świata dzięki bardzo popularnej grze. A już niedługo na platformie Netflix pojawi się serial, który czyni z Geralta nowego superbohatera.
Kto nie chciałby wejść do świata pełnego wyzwań i przygód?

Dom nad rozlewiskiem

Najlepsza książka, gdy szukacie ukojenia i spokoju, który kiedyś przynosiły wizyty u ukochanej babci – kompot z truskawek, rosół lub chrupiąca piętka świeżego chleba… Odwiedźcie Rozlewisko, rozgośćcie się i opowiedzcie swoją historię.

Szelmostwa niegrzecznej dziewczynki

Bestsellerowa powieść o miłości, szaleństwie i szelmostwie. To historia Ricardo i jego inspirującej, ale toksycznej miłości do kobiety, która pojawia się niespodziewanie w jego życiu i równie niespodziewanie znika. Razem z Ricardo odwiedzicie Limę, Madryt, Paryż, Tokio i Londyn.

Spotkamy się pod drzewem ombu

Piękna opowieść o miłości niemożliwej. Przenieśmy się na pachnącą eukaliptusem argentyńską pampę, połóżmy się w cieniu drzewa ombu i wsłuchajmy się w historię wielkiego uczucia, którego nie są w stanie zniszczyć odległość i czas. Idealna lektura na plażę.

Kronika ptaka nakręcacza

Akcja kultowej książki Murakamiego nie jest najważniejsza – ważniejszy jest główny bohater, bo to właśnie jego (i jego codzienność) obserwujemy. Harmonijne życie Toru burzy się, gdy znika kot. To wydarzenie sprawia, że Toru opuszcza swoją wieżę z kości słoniowej i poznaje wiele fascynujących postaci, które na zawsze odmienią jego życie i… jego samego. Powieść japońskiego pisarza jest już bardziej wymagająca, ale motywująca!

A jaką Ty zabierzesz książkę na wakacje?

Brak Komentarzy

Odpowiedz

[FM_form id=”1″]

NAJNOWSZE WPISY

×