Ciekawe gry na wakacje

30 czerwca 2021 wserwin 0 min read Brak Komentarzy

Ciekawe gry na wakacje

30 czerwca 2021 Admin No Comments

Jeżeli zastanawiacie się, jak spędzić wolny czas ze swoimi dziećmi, a przy tym chcecie się świetnie bawić, mamy coś dla Was! Przygotowaliśmy listę gier, która zagwarantuje Wam, że chwile spędzone z całą rodziną będą wartościowe, pełne radości i uśmiechu.

Quizy świata: Zwierzęta świata, to gra idealna dla małych i dużych odkrywców. Wybierzecie się w podróż dookoła świata i poznajcie sekrety dzikiej podróży. Waszym zadaniem będzie odpowiedzieć na pytania, dotyczące zwierząt oraz umieszczenie ich na odpowiednim kontynencie. Wygrywa najlepszy!

Wiek graczy: +8

Piracki Chińczyk Kimble to łatwa gra, w której celem jest przejście, wszystkimi swoimi pionkami, dookoła planszy. Dozwolone jest zbijanie pionków innych graczy, jednak trzeba uważać, by samemu nie dać się usunąć z planszy. Podczas gry pełnej zwrotów akcji zwyciężyć może każdy!

Gra rodzinna dla 2 do 4 graczy w wieku 5+.

25 gier dla całej rodziny, to zestaw logicznych i karcianych gier planszowych. Zawiera m.in.: Chińczyka, Węże i drabiny, Gęsi, Halmę, Wyścigi samochodowe, Młynek, Kości, Pasjansa i gry karciane, do których przygotowane są różne propozycje rozgrywek. W instrukcji znajduje się 25 wariantów.

Monopoly Gdańsk to wersja popularnej gry dla miłośników Gdańska, w której możecie kupić najlepsze miejskie obiekty, hotele i dostawców usług. Inwestuj, kupuj i zarabiaj na nieruchomościach. Graj z całą rodziną i przyjaciółmi w wyjątkową edycję Monopoly i zdobądź fortunę!

Wiek graczy: +8

Karaoke dla dzieci Zwierzaki z mikrofonem (PC-DVD) to program, który zawiera 50 znanych piosenek dla dzieci o zwierzakach.

– posiada funkcję oceny śpiewu,

– można wybrać podpowiedzi na ekranie: tekst piosenki, belki z tekstem, pasek czasu,

– zawiera ścieżki wokalne pomagające śpiewać najmłodszym,

– oferuje profesjonalną muzykę, wszystkie piosenki ‘z’ i ‘bez’ linii melodycznej,

– pokazuje listę najlepszych wykonań piosenek.

Piosenki można śpiewać z mikrofonem, a także nagrywać swoje wykonania. Istnieje także możliwość śpiewania z kamerą i mikrofonem oraz nagrywania teledysków. Zapewnia wyjątkową zabawę dla dzieci, które kochają śpiewać.

Kapitan Nauka. Spostrzegawczość. Trenuj umysł to 100 zabaw przeznaczonych dla uczniów pierwszej klasy szkoły podstawowej. Opracowane zadania w sposób twórczy ćwiczą pamięć, uwagę i spostrzegawczość dzieci. Rozwijają percepcję wzrokową i słuchową, uczą analizować informację oraz wyciągać wnioski. Do zestawu dołączone są zmywalne karty i suchościeralny flamaster, co pozwala na niekończącą się zabawę, poprawianie błędów oraz bawienie się wspólnie z rówieśnikami i rodziną.

Dokończ zdanie to gra karciana z brakującym słowem. Zadaniem graczy jest dokończenie zdania w sposób śmieszny, dziwny, zaskakujący poprzez dodanie wyrazu lub obrazu z kart, które mają w ręku.  Wygrywa odpowiedź gracza, która najbardziej spodoba się pozostałym.

Wiek graczy: 12+ Liczba graczy: 2-4

Kalambury. Gra rodzinna to świetny pomysł na wspólne spędzenie czasu z rodziną i znajomymi. Gra oparta jest na prostych zasadach, jest dynamiczna i różnorodna, przez co będzie sprawiała frajdę osobom w różnym wieku. Rozwija kreatywność i pobudza wyobraźnię, a także wpływa na rozwój logicznego myślenia.

Wiek graczy: 3+ Liczba graczy: 2+

Flagi i kraje to gra, która pozwala dowiedzieć się więcej o świecie. Ćwiczy wiedzę geograficzną na temat flag i krajów z całego świata. Wygrywa osoba, która jako pierwsza znajdzie najwięcej podobieństw i pozbędzie się wszystkich kart.

Wiek graczy: 10+ Liczba graczy: 2-5

Makao to gra karciana, w której może uczestniczyć praktycznie dowolna liczba uczestników. Polega na porównaniu kart z kartami na stole. Kto będzie szybszy, pozbędzie się ich jako pierwszy i krzyknie Makao wygrywa.

Wiek graczy: 4+ Liczba graczy: 2-6

 

 

Brak Komentarzy

Odpowiedz

[FM_form id=”1″]

NAJNOWSZE WPISY

×