Przywracamy wartość książce

15 marca 2019 admin 3 min read Brak Komentarzy

Przywracamy wartość książce

15 marca 2019 admin No Comments
Początki są trudne, ale nasz Antykwariat i Księgarnia Tezeusz na szczęście ma je już za sobą. Od kilku lat staramy się przywracać wartość książkom starym i zapomnianym, jednocześnie promując nowości wydawnicze. Za naszą misję przyjęliśmy propagowanie czytelnictwa w Polsce, jako coś, co jest dla człowieka współczesnego potrzebne i… konieczne.

Pamiętacie hasło o dinozaurach – że wyginęły, ponieważ nie czytały? My nie wierzymy w takie przypadki. 🙂 Nasz blog ma na celu wsparcie i ułatwienie procesu skupu i sprzedaży książek, ale również rozwój społeczności czytelniczej w Polsce. Chcemy, aby to było miejsce, które będziecie współtworzyć razem z nami – dzieląc się recenzjami ostatnio czytanych książek, komentując wpisy dotyczące literatury, sztuki i szeroko pojętej kultury oraz udostępniając ulubione treści.

Porady

Wpisy pojawiające się w tej kategorii będą miały charakter typowo lifestylowy. Będziemy przyglądać się książkom pod kątem psychologicznym, by wesprzeć Wasze decyzje zakupowe. Zapewne nieraz zastanawialiście się, jaką książkę podarować mamie, chłopakowi lub ulubionej nauczycielce – postaramy się rozwiać wątpliwości z tym związane.
Planujemy przywrócisz na afisz autorów i pozycje być może dawno zapomniane, ale wciąż posiadające ogromną wartość. Przeanalizujemy powiązania literatury z innymi gałęziami kultury, takimi jak sztuka, muzyka czy film. Liczymy na Wasze wsparcie! Chcemy wiedzieć, co Was interesuje najbardziej i o czym przeczytacie najchętniej.

Wydarzenia

Lubimy być zorientowani i wiedzieć, co w świecie wydawniczym i kulturalnym piszczy. Kto otrzymał nagrodę Nike, a kto Kapuścińskiego, i czy na pewno na nią zasłużył… Te i wiele innych tematów będzie poruszanych właśnie w tej zakładce i coś czujemy, że atmosfera nie raz zagęści się od skrajnych emocji! Liczymy na to! Chcemy być na bieżąco, jak również abyście Wy byli na bieżąco, dlatego oznaczajcie nas w social mediach pod hashtagiem #sięczytasięwie, by nic nam nie umknęło!

Dzięki naszym wpisom, dowiecie się również o aktualnych konkursach literackich i o ciekawostkach z nimi związanych. Chcemy abyście się rozwijali i uwierzyli w swój talent!

Własna książka

Podobno najtrudniej napisać pierwsze zdanie. Kapuściński potrafił myśleć nad nim całymi dniami, aby było doskonałe – aby stanowiło najlepszy początek historii. Nie bójcie się próbować i nie bójcie się dzielić z nami swoją twórczością! Ta kategoria jest właśnie dla marzycieli takich, jak Ty – którzy mają ambicję wydać kiedyś własny tomik lub powieść. Witaj, trafiłeś we właściwe miejsce.

Recenzje

Recenzja to najlepszy ukłon w stronę przeczytanej książki. To jest kolejne miejsce stworzone z myślą o Was – chcemy poznać Wasze zdanie i emocje związane z ostatnio przeczytanymi pozycjami. My również będziemy się dzielić z Wami swoimi wrażeniami, a później długo dyskutować. 🙂 Najlepsze recenzje zostaną docenione i udostępnione na naszych kanałach social media.

Skup książek

Tutaj dowiecie się więcej o naszej działalności antykwarycznej – odkryjemy przed Wami niektóre karty, zdradzimy kilka sekretów i pomożemy Wam podarować książkom drugie życie.
Jak przygotować księgozbiór do wysyłki? Na co zwrócić szczególną uwagę podczas przygotowywania książek? Jak je zabezpieczyć? Na te i wiele innych pytań odpowiemy właśnie w tej zakładce oraz na dedykowanej stronie www.skupksiazek.pl

Brak Komentarzy

Odpowiedz

NAJNOWSZE WPISY

NEWSLETTER

Planujesz czytać więcej książek, ale nie masz pomysłu jakich? Chcesz śledzić wydarzenia czytelnicze? Potrzebujesz pomocy w ocenie własnej twórczości? Z NAMI TO WSZYSTKO JEST MOŻLIWE! Bądź na bieżąco z artykułami, zapisując się do newslettera.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wysyłki wiadomości typu Newsletter oraz potwierdzam, że zapoznałam/em się z informacjami dla subskrybentów usługi Newsletter i informacjami o Ochronie Danych Osobowych.

×