Beata. Gorąca krew – premiera biografii Beaty Kozidrak

4 maja 2021 admin 2 min read Brak Komentarzy

Beata. Gorąca krew – premiera biografii Beaty Kozidrak

4 maja 2021 admin No Comments

Beata Kozidrak, jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich wokalistek, już 4 maja wydaje swoją autobiografię zatytułowaną „Beata. Gorąca krew”. Charyzmatyczna artystka teraz da się poznać z zupełnie innej strony i z pewnością przybliży fanom wiele ciekawych faktów na swój temat.

Beata Kozidrak łączy pokolenia

Beata Kozidrak to artystka, która od wielu lat hipnotyzuje swoim wyjątkowym głosem oraz ogromną wrażliwością. Znana nie tylko z zespołu BAJM, ale i swoich solowych projektów. Jest autorką wielu kultowych tekstów, w których odnaleźć można historie miłości, przyjaźni, a także porażek i codziennych spraw bliskich wielu osobom. Choć na muzycznej scenie obecna jest od lat, to śpiewane przez nią piosenki nucone są przez coraz młodsze pokolenia, a fraza „Beata Kozidrak życie prywatne” wielokrotnie poszukiwana w Internecie.

Beata Kozidrak i jej historia zaczynają się w Lublinie, w którym artystka spędziła swoje najmłodsze lata. Zawsze ciągnęło ją do ciekawych rzeczy i już jako dziecko potrafiła zaskakiwać. Jeszcze w szkole podstawowej rozpoczęła naukę gry na skrzypcach, a następnie baletu. Jej wokalna kariera zaczęła się praktycznie już w liceum, w którym śpiewała w chórze. Niedługo potem powstał zespół BAJM, który narodził się z udziałem między innymi brata Beaty. Zespół bardzo szybko zdobył popularność za sprawą takich kawałków jak „Piechotą do lata”, „Józek nie daruję Ci tej nocy” czy „Nie ma wody na pustyni” i „Dwa serca, dwa smutki”. Wraz z karierą zespołu rosła też popularność Beaty Kozidrak, która już od połowy lat 80 zaczęła także występować solowo.

Beata Kozidrak biografia

Osobista książka Beaty Kozidrak to coś, na co fani artystki czekali od lat. Jest to opowieść o dziewczynie pochodzącej z lubelskiej starówki, która dzięki sile charakteru i wsparciu najbliższych wspięła się na sam szczyt, mimo trudności. W jej książce będzie można poznać wiele ciekawych zdarzeń z życia Beaty Kozidrak, kulisy powstawania największych hitów zespołu BAJM oraz znaczenie śpiewanych przez nią tekstów. Autobiografia pozwoli też przybliżyć podróże artystki, ale także zapoznać się z jej codziennością, tak różną od tej, którą można sobie wyobrażać.

Poza przedstawieniem faktów o utalentowanej wokalistce, książka „Beata. Gorąca krew” będzie również okazją do tego, by zaznajomić się z przemianą artystki i próbą przebicia się w męskim świecie muzyki rockowej. A wszystko to z okazji 61 urodzin Beaty Kozidrak, które obchodzi 4 maja. Pozycja zdecydowanie warta uwagi dla wszystkich, którzy chcą zgłębić jej losy.

Brak Komentarzy

Odpowiedz

NAJNOWSZE WPISY

NEWSLETTER

Planujesz czytać więcej książek, ale nie masz pomysłu jakich? Chcesz śledzić wydarzenia czytelnicze? Potrzebujesz pomocy w ocenie własnej twórczości? Z NAMI TO WSZYSTKO JEST MOŻLIWE! Bądź na bieżąco z artykułami, zapisując się do newslettera.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wysyłki wiadomości typu Newsletter oraz potwierdzam, że zapoznałam/em się z informacjami dla subskrybentów usługi Newsletter i informacjami o Ochronie Danych Osobowych.

×