Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Religie - opracowania ogólne

Życie nie ogarniam. Prostym językiem o trudnych...

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Jak ogarnąć swoje życie? Co zrobić, by odnajdywać sens w zdarzeniach dnia codziennego? Czy to, co wydaje się z góry przegrane, może nas ubogacać i zmieniać na lepsze? Gdzie szukać szczęścia? Jak żyć, by czuć się dobrze ze samym sobą?
Takie i podobne pytania zadaje sobie wielu z nas. Książka Jerzego Jabłońskiego napisana lekkim, przystępnym językiem, ze swadą i poczuciem humoru może naprowadzić na wiele rozwiązań i pomóc wypracować metody radzenia sobie z sytuacjami, które wydają się beznadziejne. Tym bardziej że wcale nie trzeba wszystkiego ogarniać Autor przekonuje, że warto dać sobie prawo do błędów, a także udowadnia, że najzwyklejsze nieogarnianie to jeden z najpiękniejszych paradoksów życia i wiary.
Warto sięgnąć po nową książkę Jerzego Jabłońskiego napisaną w podobnym stylu, co ciesząca się bardzo dobrymi opiniami Miłość nie ogarniam. Męskie spojrzenie na życiowe sprawy. Autor znów z polotem i lekkością dzieli się swoim życiem. Zaskakuje, wzrusza, śmieszy, przede wszystkim zmusza do refleksji i podnosi na duchu.

Rok wydania: 2021 Wydawnictwo: Święty Wojciech Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 14x21cm Ilość stron: 136 Waga: 0.5 kg EAN: 9788380654631

Opinie