Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Poradniki

  • -10%

Życie Dawida. 365 dni wędrówki z Dawidem

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Jak uporządkować swoje życie? Nie potrzebujesz wielkiego planu. Jeśli postawisz Boga na pierwszym miejscu, On zajmie się wszystkimi Twoimi sprawami. Jak to zrobić?
Zacznij 365 dni słuchania Słowa pełnego wdzięczności. Razem z biblijnym królem Dawidem mistrzem modlitwy i człowiekiem wielkiego zaufania wyjdź w drogę, która odmieni twoją codzienność.
Dorota Wolska razem z mężem Maciejem od 2008 roku prowadzi Dom Modlitwy Warszawa 24/7, gdzie jest liderką uwielbienia. Wydała płytę Wołaj do mnie.
Zafunduj sobie i/lub komuś rok codziennej bliskości z Bogiem! Dorota zabiera nas w fascynującą podróż w poszukiwaniu Boga ukrytego w psalmach. Ponad 360 rozważań, które rozpalą Twoją miłość do Jezusa.
Łukasz Nauman, bloger, autor książki Co wypełnia Lukę?
Przed tobą 365 dni, w których wydarzy się więcej niż zaplanujesz. Książka Doroty Wolskiej opisuje rok pełen pasji gorących serc pasterskich i królewskich: Dawida i Jezusa Chrystusa Syna Dawidowego, w których sobie Ojciec bardzo upodobał!
ks. Tomasz Szałanda
Tę książkę czyta się jak wyznanie. Albo jak reportaż z kraju modlitwy. Jest jak życie w pigułce okraszone medytacją na każdy sezon. I chociaż jej kartki mogą spłonąć treść jest wypróbowana jak złoto. Wszystko przetrzyma.
Maja Sowińska, autorka i liderka uwielbienia, projekt SOWINSKY

Rok wydania: 2018 Wydawnictwo: Esprit Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 14x12cm Ilość stron: 384 Waga: 0.5 kg EAN: 9788366061224

29,25 zł 32,50 zł
+ -

Opinie