Powrót

Klasyka bajek i wierszy

Zwyczajne kobiety, niezwykła mądrość

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Książka Zwyczajne Kobiety, Niezwykła Mądrość to zbiór intymnych, szczerych rozmów z kobietami nauczycielkami duchowymi, które żyją i wyglądają jak każdy z nas.
Mają dzieci, mężów, pracę i rachunki do płacenia. Ich wyjątkowość polega na tym, że każda z nich przebudziła się do swojej prawdziwej natury.
I choć wygląda to jak oświecenie, nie ma nic wspólnego ze starym stereotypem transcendencji, braku przywiązania czy niebiańskiej błogości. Wręcz przeciwnie. Oto prawdziwie kobieca strona duchowej podróży sprowadzenie jej na ziemię i objęcie wszystkiego, co oznacza bycie człowiekiem.
Te prawdziwe życiowe opowieści pokazują na praktycznych przykładach, co znaczy być w pełni przebudzonym i w pełni zaangażowanym. Poznawać i przygarnąć świat bez oporu nawet i szczególnie wtedy, gdy nie jest to łatwe w obliczu śmierci, rozwodu, choroby.
To zaproszenie dotyczy każdego z nas jeśli te zwyczajne kobiety mogą być w pełni przebudzone i na wskroś ludzkie, to dlaczego nie ja, dlaczego nie ty? I dlaczego nie teraz.

Rok wydania: 2019 Wydawnictwo: Biały Wiatr Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 14x21cm Ilość stron: 250 Waga: 0.5 kg EAN: 9788364818868

Opinie