Powrót

Poradniki

  • -15%

Żółta książka o pewności siebie

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Żółta książka o pewności siebie
Oddaję w Twoje ręce książkę, która powstała z potrzeby serca.
W trakcie wywiadów uświadomiłam sobie, że taka książka jest potrzebna, po to, by pomóc innym zrozumieć czym jest prawdziwa pewność siebie.
() Pewność siebie jest w naszym kraju wartością napiętnowaną. Niby każdy jej pragnie i do niej dąży, a nawet zazdrości jej innym, ale jest ona trochę, jak zakazany owoc. Ludzie myślą, że kiedy będziesz ją miał, Twój świat zmieni się nie do poznania. Będziesz innym człowiekiem, zmienisz swoich znajomych, pracę, zaczniesz zarabiać miliony, będziesz mieć powodzenie w każdym obszarze swojego życia, ale poniesiesz tego ogromne koszty. Przyjaciele się od Ciebie odwrócą, staniesz się snobem, człowiekiem, który zadziera nosa i wszystko wie lepiej ().
() Ta książka powstała po to, by zmienić myślenie o pewności siebie. Moją misją jest pokazanie ludziom, jacy są wspaniali, piękni i wartościowi. Pragnę, by każdy doceniał siebie, pracował w oparciu o swoje zasoby i żył zgodnie ze swoją życiową misją. Pewność siebie, to nie narzędzie manipulacji, ale życie w zgodzie z najważniejszą osobą na świecie samym sobą. To traktowanie siebie na równi z innymi i kochanie siebie, bez względu na okoliczności.
Przekazuję na Twoje ręce zbiór rozmów z wyjątkowymi osobami. Mentorami, szkoleniowcami, coachami. Ludźmi, którzy odnieśli w swoim życiu sukcesy, i którzy są dla innych wzorem i wsparciem. A przede wszystkim, którzy pomimo tego, że odnieśli sukces, są nadal życzliwi, troskliwi i dzielą się sobą i swoim doświadczeniem z innymi.
Zainspiruj się ich historiami.

Rok wydania: 2019 Wydawnictwo: Barbara Lech Coaching i Szkolenia Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 16x23cm Ilość stron: 163 Waga: 0.5 kg EAN: 9788395384301

41,65 zł 49,00 zł
+ -

Opinie