Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Zdrowie - opracowania ogólne

  • -12%

Ziołolecznictwo. Odchudzanie i detoks

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Dobra dieta nie oznacza głodzenia się i rezygnacji z ulubionych potraw. Oznacza przyjmowanie właściwych, wartościowych pokarmów, dzięki którym organizm zacznie lepiej funkcjonować. Na diecie nie trzeba być. Należy ją wprowadzić już na stałe do swojego życia w formie zmiany nawyków żywieniowych oraz odpowiedniego podejścia do zdrowia fizycznego i psychicznego.
Nieprawidłowo zbilansowana dieta, niewielka aktywność fizyczna, współistniejące choroby, zaburzenia kondycji psychicznej to tylko kilka czynników zwiększających ryzyko gromadzenia się nadmiernej ilości tkanki tłuszczowej.
W książce tej znajdziemy cenne porady, mówiące o tym: w jaki sposób dbać o zdrowie, czym zastąpić wysokoenergetyczne i wysokotłuszczowe posiłki, czego unikać, a czym się wspomóc, dążąc do wymarzonej figury, na czym polega mądry i skuteczny detoks.
Poznamy tu także wiele ciekawych, zdrowych przepisów na smaczne, dietetyczne posiłki, a także na oczyszczające organizm z toksyn napary, mieszanki ziołowe czy herbaty.

Rok wydania: 2020 Wydawnictwo: Arystoteles Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 16x23cm Ilość stron: 32 Waga: 0.5 kg EAN: 9788380384163

7,81 zł 8,87 zł
+ -

Opinie