Powrót

Poradniki

Zbuduj swój wizerunek

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Wykorzystaj to wszystko, co od dawna wykorzystują politycy, artyści i inne osoby publiczne, aby z sukcesem zdobyć sympatię ludzi. Wykorzystaj to, co mają wrodzone tylko nieliczni. Teraz Ty też możesz decydować o tym, kto Cię polubi.
Szczególnie w naszej polskiej kulturze, w której jest wiele stereotypów i przyzwyczajeń, wiedza, która wpływa na sposób w jaki postrzegają nas inni, może zdziałać cuda. Jeśli masz tę wiedzę, to możesz zdobywać sympatię, sprawiać wrażenie kompetentnego, a nawet wywoływać uczucie zazdrości w innych ludziach. Ale to nie wszystko posiadając wiedzę o tym, jak zbudować swój wizerunek, wiesz także:
Jak wzbudzić sympatię obcej osoby, zanim wypowiesz choćby jedno słowo?
Czy przeciwieństwa się przyciągają, czy raczej ciągnie swój do swego? Dowiedz się, co odkryli naukowcy, badając wpływ podobieństwa fizycznego i psychicznego na sympatię!
Czy stereotypy są zawsze złe? Czy można wykorzystać stereotypy do zbudowania wspaniałego wizerunku? Odpowiedź może Cię zaskoczyć.
Czy atrakcyjność jest bramą do sukcesu? Dowiedz się, co twierdzą na ten temat naukowcy i psychologowie, a co mówi praktyka?

Rok wydania: 2007 Wydawnictwo: złote myśli Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 14x21cm Ilość stron: 134 Waga: 0.5 kg EAN: 9788375820249

Opinie