Powrót

Polskie

Zatoka

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Są takie miejsca, w których wszystko wydaje się łatwiejsze...
Bezskutecznie poszukujesz miłości? Próbujesz uwolnić się od złych wspomnień? A może chcesz zacząć wszystko od nowa? To dokładnie tak samo jak Agata kobieta wciąż jeszcze młoda, ale już ze sporym bagażem doświadczeń życiowych. Do niedawna jej największym marzeniem był ślub jak z bajki, cudowna biała suknia i tłum zachwyconych gości. Los jednak bywa przewrotny i lubi płatać figle... W wyniku takiego niezbyt zabawnego psikusa romantyczny ślub nie dojdzie do skutku, a Agata w ostatniej chwili ucieknie sprzed ołtarza. Sfrustrowana i zawiedziona, w poszukiwaniu spokoju ducha dotrze do Zatoki małej nadmorskiej miejscowości, w której życie toczy się leniwym, wakacyjnym rytmem. Wkrótce znajdzie tu nietuzinkową pracę, grono zwariowanych przyjaciół i... być może coś więcej?
Zatoka to kameralna, pełna ciepła i humoru opowieść o krętej drodze do spełniania własnych marzeń i o przyjaźni, która nie zna barier wiekowych.

Rok wydania: 2018 Wydawnictwo: Novae Res Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 12x18cm Ilość stron: 336 Waga: 0.5 kg EAN: 9788381470605

Produkt niedostępny
Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Opinie