Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Medycyna ogólna

  • -10%

Zagłodzić raka. Metaboliczne podejście do walki...

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Zagłodzić raka to rewolucyjna i odważna książka, która rzuca nowe światło na sposoby leczenia nowotworów. Daje także nadzieję wszystkim chorym i ich rodzinom.
Codziennie w samych Stanach Zjednoczonych na raka umiera prawie 1600 osób. Współczesne metody leczenia nowotworów, między innymi radioterapia i chemioterapia, w wielu przypadkach zawodzą. Co więcej, działają destrukcyjnie, powodując szereg powikłań, a nawet przyczyniając się do nawrotu choroby.
Książka Zagłodzić raka przedstawia nowoczesne, nietoksyczne metody zagłodzenia komórek rakowych. Tylko 510% nowotworów jest spowodowanych uszkodzeniem DNA. A co z resztą? 9095% jest wynikiem niezdrowego odżywiania się i złego stylu życia. W skrócie rak jest zaburzeniem metabolicznym. A to stwierdzenie pozwala na opracowanie zupełnie nowych metod jego leczenia. Chcąc skutecznie walczyć z rakiem, który odżywia się poprzez fermentację, musimy wprowadzić leczniczą dietę wysokotłuszczową oraz gruntownie zmienić styl życia.
Lektura Zagłodzić raka pozwoli ci:
- ocenić zagrożenie nowotworem,
- zadać właściwe pytania onkologowi,
- rozpoznać źródła chorób nowotworowych,
- poznać 10 charakterystycznych cech raka,
- zrozumieć, w jaki sposób zaburzenia metabolizmu wywołują nowotwory i jak przebiega metabolizm raka,
- prowadzić detoksykację organizmu, redukować stany zapalne i stres, aby eliminować fundamentalne przyczyny raka, zamiast próbować zabić wszystkie komórki nowotworowe,
- nauczyć się tak wspierać organizm, aby uniknąć choroby nowotworowej.

Rok wydania: 2018 Wydawnictwo: Galaktyka Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 15x22cm Ilość stron: 464 Waga: 0.5 kg EAN: 9788375796728

50,13 zł 55,70 zł
+ -

Opinie