Powrót

Podręczniki i ćwiczenia

Zacznij mówić po angielsku Jak przełamać barierę językową

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Znasz zasady gramatyczne i setki słówek, korzystałeś już z wielu kursów, a mimo to w prostej rozmowie z obcokrajowcem czujesz się sparaliżowany? A może jesteś początkujący i ulegasz złudzeniu, że jeszcze za wcześnie na próby mówienia po angielsku? Jeśli zmagasz się z powszechnym problemem bariery językowej i lęku przed mówieniem oto sposób na jego rozwiązanie!
Poradnik zawiera spójny plan rozwoju językowego, który możesz dopasować do swojego poziomu znajomości języka i indywidualnych potrzeb. Przejdź przez pięć etapów rozwijania kompetencji językowych, poznaj praktyczne techniki i efektywne narzędzia, dzięki którym zaczniesz swobodnie komunikować się po angielsku.
Dlaczego poradnik trafia w Samo Sedno:
przedstawia sprawdzone strategie doskonalenia umiejętności mówienia po angielsku u osób na różnych poziomach płynności językowej
wskazuje przyczyny trudności w mówieniu w języku obcym i podpowiada sposoby ich pokonania
obala mity związane z nauką mówienia w języku obcym
wykorzystuje interesujące metody uczenia się języka, m.in. chunking, shadowing czy code switching oraz nowoczesne technologie (m.in. aplikacje mobilne, audiobooki, portale społecznościowe, kanały na YouTube)
pozwala osiągnąć cel, jakim jest swobodne reagowanie w rozmaitych sytuacjach komunikacyjnych.

Rok wydania: 2015 Wydawnictwo: Edgard Stan: UżywanaRodzaj okładki: Miękka ze skrzydełkami Wymiar: 18x24cm Ilość stron: 214 Waga: 0.5 kg EAN: 9788377886526 TIN: T01715541

Uwagi: Oprawa lekko wytarta, przybrudzona, brzegi stron zakurzone.

Produkt niedostępny
Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Opinie