Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Religie - opracowania ogólne

Z całego serca i z całej duszy

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Z całego serca i z całej duszy to książka o modlitwie. Jej tytuł odpowiada w zupełności duchowemu ukierunkowaniu Świętego Franciszka na Boże życie. Ta nowa pozycja na polskim rynku wydawniczym jest kolejnym drogowskazem na drodze doskonalenia modlitwy kontemplacyjnej.
Autor, brat Prospero Rivi, włoski kapucyn, znawca franciszkanizmu, wieloletni wychowawca i nauczyciel młodych braci w zakonie, dzieli się nie tylko wiedza o modlitwie, oparta na wartościowej lekturze mistrzów. Uważny czytelnik odkryje w książce rysy jego własnego doświadczenia medytacji i modlitwy kontemplacyjnej, subtelne i nie do końca odsłonięte świadectwo osobistego przeżywania spotkania z Bogiem.

br. Prospero Rivi OFMCap autor wielu publikacji na temat duchowości franciszkańskiej i historii franciszkanizmu, przez czterdzieści lat formator do życia franciszkańskiego, obecnie odpowiedzialny za dobra kulturalne zakonu kapucynów z prowincji Emilia-Romagna.

Rok wydania: 2021 Wydawnictwo: Serafin Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 0x0cm Ilość stron: 216 Waga: 0.5 kg EAN: 9788366779235

Opinie