Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Poradniki

Wszystkie sekrety szczęśliwego dzieciństwa

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

To prawdziwe kompendium wiedzy dla rodziców, którzy znajdą w nim wszystko, co powinni wiedzieć o wychowywaniu szczęśliwych, zdrowych i pewnych siebie dzieci od niemowlęctwa do wieku dorastania. Steve Biddulph, znany terapeuta rodzinny, doskonale poznał psychikę dziecka i w sposób przystępny dzieli się z rodzicami swoją wiedzą na temat tego, co naprawdę dzieje się w dziecięcych umysłach i uczy, jak sobie radzić z problemami oraz jak im zapobiegać, by móc czerpać radość z trudnego, lecz satysfakcjonującego zadania, jakim jest wychowanie dzieci.

Steve Biddulph to światowej sławy psycholog, terapeuta rodzinny i autor bestsellerowych książek na temat rodzicielstwa. REBIS wydał jego "Wychowywanie chłopców", "Sekrety szczęśliwego dzieciństwa", "Jeszcze więcej sekretów szczęśliwego dzieciństwa", "Męskość. Nowe spojrzenie" i "Sekrety wychowywania dziewcząt". Razem z żoną (i współautorką) Shaaron mieszka na Tasmanii. 

Rok wydania: 2014 Wydawnictwo: Rebis Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 15x22cm Ilość stron: 352 Waga: 0.5 kg EAN: 9788378185697

Produkt niedostępny
Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Opinie