Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Polska

Wrocław miasto na wyspach (wersja czeska)

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Wrocław miasto na wyspach. Przewodnik - to praktyczna i wygodna publikacja w wersji kieszonkowej zapraszająca na kilkudniową wizytę w Stolicy Dolnego Śląska.
Wrocław to bogate w zabytki, prężnie rozwijające się pod każdym względem miasto południowej Polski. Jest metropolią przyjaźnie nastawioną do turystów, studentów, artystów i przedsiębiorców, dbającą jednocześnie o swych mieszkańców. Jak głosi slogan reklamowy jest miastem spotkań spotykają się w nim różne kultury, wyznania, ludzie i wydarzenia, praca, nauka i wypoczynek, tradycja i nowoczesność.
Przewodnik opowiada pokrótce historię Wrocławia aż do czasów współczesnych jego nowego złotego wieku. Przedstawia podstawowe informacje na temat cyklicznych imprez kulturalnych i sportowych. Podaje propozycje czynnego spędzania czasu oraz różnych form zwiedzania miasta. Przybliża nam symbole Wrocławia jak: herb, flaga, patroni, logo oraz krasnale, jak również wrocławskie mosty. Pomaga poznać miasto opisując najważniejsze obiekty i atrakcje (nie tylko zabytki) uporządkowane według przebiegu popularnej trasy zwiedzania.
Dodatkowo przewodnik proponuje odwiedzić kilka ciekawych miejsc niedaleko Wrocławia, jak: zespół poklasztorny w Lubiążu, Arboretum w Wojsławicach, miasto Świdnicę czy zamek Książ.
Przewodnik jest bogato ilustrowany (150 zdjęć) i zawiera najbardziej aktualne i rzetelne dane.

Rok wydania: 2017 Wydawnictwo: Alkazar Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Ilość stron: 70 Waga: 0.5 kg EAN: 9788362194230

Produkt niedostępny
Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Opinie