Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Polskie

  • -10%

Wróć do Triory

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Przeszłość, która dzieje się dziś.
Są takie miejsca, w których czas zatacza koło miejsca jakby nierzeczywiste, pełne niedopowiedzeń i tajemnic, zamieszkane przez wyłaniające się zewsząd duchy przeszłości. Taka właśnie jest Triora, leżąca na uboczu mała wioseczka w Alpach Liguryjskich. W szesnastym wieku doszło tu do pogromu rzekomych czarownic, na stosach spłonęło kilkadziesiąt niewinnych kobiet. Dzisiaj widma sprzed wieków mieszają się z rzeczywistością, tworząc aurę, która potrafi przyciągać, zaskakiwać i przerażać.
To właśnie tutaj przetną się drogi czworga młodych ludzi: skonfliktowanego ze szkołą nauczyciela, cierpiącego na chorobę nowotworową muzyka, byłego narkomana i dziewczyny o tajemniczej przeszłości. Czy duchy Triory okażą się im przychylne? Co się wydarzy, gdy granice między światem realnym a tym, czego nie da się pojąć rozumem, zaczną się zacierać?
Wróć do Triory to powieść, którą każda kobieta powinna mieć na swojej półce. Opisy małej wioski w górach zachęcają do tego, by ją odwiedzić i zostać na dłużej.

Rok wydania: 2018 Wydawnictwo: Novae Res Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 12x20cm Ilość stron: 364 Waga: 0.5 kg EAN: 9788380839403

28,44 zł 31,60 zł
+ -

Opinie